şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • (bkz: ak troll)
  • nev zuhur (bkz: ak troll)
    (bkz: engelle geç)
  • suriyelilerin izmirlilerden daha türk olması başlığı ve (bkz: #66204183) no'lu entrysi ile vasatın çok çok altında başarısız bir aktrolldür.

bu aktrolle para verenin de beynini sikeyim ayrıca.

paranız bunun gibi aptallara mı yetiyor lan o kadar paranız var gidin bari kaliteli troller kiralayın.
  • bu sığıra yapmaya çalıştığı trollükler için para veren enayi var mı çok merak ediyorum.
  • boş boğaz.

kanzuk bu provokatör parçasını tutacak mısın?

yalan haberle insanları galeyana getiren bu arkadaşa ne yapılacak?

yoksa elinden gelen bir şey yok mu, bizim bilgileri paylaş baba sen, bunları besle ama.
  • diğer aktroller ile birlikte sahte hesapla başlık açan bir başka aktroll. karanlıkta büyüyüp bokla beslenmeleriyle meşhurlar.

(bkz: the departed)

edit: eğitimsiz mağara adamıdır kendisi.
  • 12 eylül darbelerinden kalma bir anekdot vardı:

işkencehanelerin duvarında "burada allah yok peygamber de tatil de" yazarmış.

sonradan, bunun bir hikaye değil, gerçeğin ta kendisi olduğu muhtelif tanıklıklarla ortaya çıktı.

iyi de böyle bir lafı neden oraya yazma ihtiyacı duyulur? bir takım diğer tanıklıklar buna da bir cevap olabilirdi:

işkence ile görevli memurların bir kısmı dinine düşkün insanlardı. işkence esnasında tutuklu kişi "senin allahın yok mu peygamberin yok mu" dediğinde etkilenmesinler, işkenceye devam edebilsinler diye onlara yönelik yazılmıştı.

*

devir değişti, işkencenin tarzı da değişti. "siktirtme belani ertan cay" bu yeni çağın işkencecisi.

kendisi eğitimli. insanları nasıl, neresinden vuracağını yaralayacağını iyi biliyor. belli ki arkasında yeterince büyük bir kudret de var görevini ifa ediyor.

az önce kendisinin hazırladığı bir başlığa maruz kaldım: "almanların hitler'e ataalman demesi".

içimden gayrı ihtiyari "senin allahın yok mu" demek geçti. benim kuşağımın sıkça kullandığı bir sözdür bu.

merak ediyorum, bilgisayar ekranında, çalışma masasında bu tür sözlere karşılık bir şeyler yazıyor mudur?
  • kendisi hakkında şikayette bulundum. ilk defa birisini sosyal medya sebebiyle şikayet ettim. bakalım yüce adalet sistemimizin tepkisi ne olacak?

zaman gösterecek. umarım fazla sürmez.
  • ait oldugu kitlenin zeka seviyesi hakkinda ipuclar veren ak yazar.