• bu akşam evlenen sanatçı... gelinlik kendisine çok yakışmış. https://www.instagram.com/…s59/?igshid=s0k49ysoodxw
  • memleket, anayurt, gelinen yer, arkada bırakılmış yer ama salt toprak parçası değil, özlenen yer, yurt.

çok güzel kız ismidir.
  • hakikatsizliktir zaman zaman.
  • üniversiteden arkadaşımdır, ikl'den mezun şu an yaşar'da hukuk fakültesinde... ek yerleştirmeyle geldi... hazırlıkta tanıştım onunla. yol arkadaşım gibidir. samimî bir dostum. üniversitede tanıdığım en en iyi arkadaşım olabilir. umarım arkadaşlığım baki kalır seninle. dikkat et kendine. elbet bir gün buluşacağız. herhangi bir isteğin varsa ben senin isteklerini yerine getirmeye hazırım... yeter ki evde kal, ailenle zaman geçir.
    :)
    edit: bazı cümleler ekledim.
  • beşiktaşta sahilde birileri hoparlör bağlayıp sıla açmış dinliyo. farkettim ki sıla’nın özel hayatı o kadar çok gündem olmuş, o kadar çok konuşulmuş ki şarkı söylediğini unutmuşuz. güzel de söylüyormuş.
  • bazen arabada annem açtırıyor, arabada kulaklık takmak da anneme saygısızlıkmış gibi hissettiğimden yol bitene kadar dinliyorum. evet sesi güzel, bildiğim kadarıyla opera kökenli, yani ne sesini ne vokalini eleştirecek bir noktam yok. ama şu var ki, şarkılarının en azından birçoğu aşırı derecede avam. yani müslüm gürses'in en eski o karanlık şarkılarının tam anlamıyla kadın tarafına convert edilmiş hali gibi. "iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze, bundandır böyle dibe vuruşumuz" , "sen durma koy saki içicez" şimdilik aklıma gelen avam ötesi şarkı sözlerinden. yani dinlerken tam anlamıyla rakı içince kendini lord sanan ortam kokoşları aklıma geliyor, direkman o zeka seviyesine yazılmış gibi.
  • joker isimli albümünü satın almıştım. vay be zaman ne hızlı geçiyor aga. bulamıyorum şimdi nerde. ama almıştım hatırlıyorum.
  • özlemek, hasret..
    acı acı özlemektir.
  • saki..
  • bu kadın son 2-3 yıldır bir şeyler deniyor sanırım. ahmet kural, sonra masterchef jürisi şimdi de ilker kaleli. arada başka olan var mı bilmiyorum. sadece ünlü manita derdinde.
hesabın var mı? giriş yap