2440 entry daha
  • antipatikleşme ve itibar kaybetme konusunda arda turan ile yarışacak duruma gelen şarkıcı.

(bkz: sıla ve hazer amani ilişkisi)
  • son dönem yaşadıklarıyla beni şaşırtan sanatçı.geleceğin sezen aksu su olarak gösterilirken,basın ve medya konusunda da aynı sezen aksu gibiyken(hakkında haber yapılmayan ,kötü hiçbir hali yer almayan )noldu da bir anda bu tür haberlerle anılmaya başladı ,bitirilmeye çalışılan durumuna düştü,kim elini eteğini çekti bu kadından ,kiminle ters düştü de bu durumlara geldi. bu şarkıları yapan bir insan çok fazlasıyla duygu yüklü olmalı ,bu yoğunluk mu ağır gelmeye başladı da hareketlerinde bir sapıtma oldu.sapıtma demek doğru mu bilemiyorum ama ben üzülüyorum onun için ,ben bir hayranı olarak onu çok değerli görüyorum ve bu değeri kaybolacak diye de korkuyorum.umarım son zamanlarda yaşadıklarını en kısa sürede atlatır da bir an önce toparlanır.sadece şarkılarını dinlediğimiz ,sesini duyduğumuz ,kliplerini izlediğimiz ,ulaşılmaz görünen sıla ya dönüşür.
  • bir zamanlar erkeklerin cool diye ayılıp, bayıldığı kadın.
    ne oldu da kezbanlığa indi anlamadım. ben bu kadın mimik yapıp komik olmaya çalıştığı an notumu vermiştim, sadece dayak iddiaları zamanı azıcık ucundan savundum.
    cool değil diye karşı çıkana kıskançlar denildi. kusura bakmayın ama sıla'yı hiçbir kadın kıskanmaz sebebi ise çok maskülen.
    erkeksi hareketli. kadın kıvraklığı yok. hadi bye bye.
  • amk-ural kesenin ağzını açmış yine!
1154 entry daha
hesabın var mı? giriş yap