• böyle erkek fatma gibi haller,türevlerini de çok görüyorum etrafında hadi etrafımda demeyeyim de instagramda görüyorum eskiden tanıdığım,aradan yıllar geçmiş,muhtemelen estetiksel olarak orasını,burasını
    değiştirmiş,rakı içen tipler.dudaklar ördek ağzı,kaşlar bi değişik,ordan burdan fırlayan dövmeler..tam modern hanımağa,büyük oranlama bekar eskiden darbe yemiş,erkeksi ses,kabalık..bence hoş değil.sıla’yı ilk çıktığı zamanlar dinlerdim.şimdi hangi şarkıyla ilk çıkmıştı hatırlamıyorum.sesi,şarkıları güzeldir,değildir bilemem.bana gördüğüm zaman itici ve arabesk geliyor.bir diğer versiyonu ((bkz: babil (dizi)) (bkz: ilay)
  • kendisine ve menajerine ulaşmaya çalıştığım kişi. büyük bir konser projemiz var. daha öncede ünlü sanatçılarla konser düzenledik. menajeri bana ulaşabilirse sevinirim.
  • yaşantısının şarkı sözlerine tezat olmasından ötürü olsa gerek, kendisinin oldukça samimiyetsiz olduğu düşüncesini beynimden atamıyorum.

bu ses, bu şarkılar ve şarkı sözlerine daha ciddi bir hayat yarışırdı.
  • magazin haberlerine ilişkileriyle konu olmadığı dönemlerde daha çok sevilen kadın.
  • o nasıl bir "kırdık balım dalı" demek yahu! kaç kere başa sardığımı bilemedim.

özgürlük

kadının sesinde aşk var.
  • (bkz: #103584984)
  • az önce yakın arkadaşı yalın 'ın canlı yayınına katıldı ve kısa kısa da olsa düet yaptılar.

yalın'ın sorusu üzerine evde kal çağrısına destek olmak için kendisi de canlı yayın yapmayı planladığını söyledi. yarın olabilirmiş.

çok seviyorum.
  • bugün ınstagram'dan konser verecekmiş, saat 20.30'da başlayacakmış ...

biraz dağılabiliriz belki ...
  • ahmet kural'dan sonra bu kadına iticilik skili yüklendi resmen.
  • yayını kapattığını zannedip açık bıraktığı video gerçekten çok komik olmuş. aha sıçtık bakışı hahah.
hesabın var mı? giriş yap