1. benim hayatımda en çok merak ettiğim pipililerin başında gelir bu adam. acayip tipini ve karakterini merak ediyorum.

tabii ki sıla ile görüşmüşlüğüm tanışmışlığım yok. fakat bu tip şarkılar yazan, bu tip aklı başında demeçler veren birisine kim bu acıları çektirtti lan? bana söyleyin bi kim bu kim kim? nasıl bir karakterin var lan senin, nasıl bir tipin var? neyine güveniyorsun da bunları yapmışsın sen?

ben fikirtepeden elemanları topladım, sıla bacım vur de vuralım, kes de keselim.
  2. bir bu adamı bir de yaşar günaçgün'e şarkıları yazdıran kızı merak ederim. bence bu ikisi birbirini bulup evlenmeliler. tabi sıla'ya, gözümün nuru gönlümün prensesi sılama bu şarkıları yazdıranı ocaktan adam toplayıp ziyaret edeceğim. kimliğini bulduğum anda feci dayak yiyecek olandır.
  3. ben bu kadınla ismini vermeyim bi alışveriş merkezinin asansöründe sadece ikimiz olmak kaydıyla tam 5 kat çıktım beyler. yemin içerim ki doğru. neyse o günden bikaç gün sonra oluruna bırak albümüyle piyasayı kasıp kavurdu. yani bilmiyorum şimdi bi şey de demek istemiyorum ama çok küfür etmemenizi rica ediyorum. başlık bile biraz ağır olmuş sanki.

içimizden biri arkadaşlar o adam da. senin, benim gibi birisi.

başlığı görünce şöyle bi yutubda baktım şarkılarına da seni görmeseydim diye şarkısı varmış:ss üzülme aşkımmm:,((
  4. emre aydın'a şarkılar yazdıran kızı bafilemektedir.
  5. iyi ki vardır... sayesinde şu an kulaklarım zevkten kepçe...

sıla gençoğlu'na şarkıları yazdıran piç hakkında bilgi verin