şükela:  tümü | bugün
  • ünlü şarkıcı sıla gençoğlu, fırat'ın doğusuna düzenlenen barış pınarı harekatı nedeniyle cuma ve cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan konserlerini iptal etti. sıla instagram hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımda, "vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebek, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, cuma ve cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum." ifadelerini kullandı.
    tebrikler sıla ,
    kaynak
  • bir adet pipisi olmayan adam beyanıdır.
  • adam değil insandır.
    insanın olması gerektiği gibidir.
  • sesini ve müziğini çok beğenip, her ne kadar kişiliğini beğenmesem de kendisini yaptığı bu örnek davranışıyla alkışlıyorum.. şov yapmadığından da çok eminim..
  • türkiye'de böyle şovlar her zaman karşılık bulur, hiç şaşmaz. vatan evlatları sadece bu operasyonda mı mücadele ediyor? bu mantıkla sıla'nın bir daha konser vermemesi gerekir. çok etkilendiysen, canın gerçekten eğlenmek istemiyorsa daha yavaş şarkılarla programını gerçekleştirebilirsin.

neyse boş verin ben de kitleye uyayım:

sıla mükemmelsin, işte örnek bir sanatçı!!!
  • gereksiz duyardır. bu ülkede 40 senedir askerler şehit oluyor. şimdi bu konser iptal süresinin sınırı ne mesela? 1 ay mı 2 ay mı? bu süreyi neye göre belirleyeceksin? yok işte böyle bir çıkış yapayım primlerimi kasayım 1 hafta sonra nasıl olsa unutulur kaldığımız yerden devam ederiz zihniyeti. sıla hanım çok duyarlıysa komple bu işi bıraksın.