şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • üst edit : sadece bir ihtimalden bahsettim ve tarafıma onlarca küfür ve hakaret geldi. sadece ihtimalden bahsediyorum ne sadistliğim kaldı ne kadın düşmanlığım kaldı. bir ihtimal diyorum ihtimal demek olasılık kesinlik değildir lakin özellikle kadın yazarlar daha ihtimal dahilinde hakaretler yağdırıyorlar. ben kadının şarkısını dinlemem adamın da bir dizisini bile izlemiş değilim sadece teknik açıdan bir değerlendirme yaptım ama gerçekten görüyorum ki durumuz endişe verici. özellikle kadınların saldırgan ve ihtimale bile küfür edecek kadar ileri gitmeleri bu savımı ne yazık ki destekliyor.

  vardır. bildiğin var gibi görünüyor. bakınız kadınlar son dönemlerde kadının beyanı esastır muhabbettinden dolayı çok farklı olaylara giriştiler. zengini fakiri bir kezbanlık aldı yürüdü yalan iftira sıkışınca "tacizçi!" demeler falan çoğaldı. burada sıla gençoğlu denen şahsın mahkeme çıkışında hal ve hareketlerine bakılırsa başka bir şeye sinirlenip (muhtemelen aile yemeğinde masada kahkaha atıp yemekten sonra bana böyle böyle dedin sen bunu diyemezsin deyip arıza çıkardı sonra susmadı susmayınca ahmet kural kolundan biraz sertçe sıktı ve sıla yetişin komşulaaaaar moduna geçti.)
  son zamanlarda baya artan kadın yalanlarından sadece biri olabilir ya da ahmet kural hakikaten kadın döven bir ruh hastası olabilir bekleyelim görelim.
 • elbette vardır ama basit bir istatistik bu olasılığın sıla için ahmet kural’ın yalan söyleme ihtimalinden çok düşük olduğunu söyler.

  sıla’nın bilinen yalan geçmişi var mı? aksine zamanında restini çekip mitinglerde boy göstermediği, bu şovda yokum dediği zamanı hatırlayın. prim kasmak isteyecek bir kadın o gün tüm diğer alkış tutan sanatçılar gibi gidip inanmadığı bir şeyi yalandan da olsa destekleyebilirdi, sert esen rüzgara tükürmezdi.

  ahmet kural mı, duyulan üç tane kadına şiddet geçmişi var, birinin de fotosu var. bu sonuncu hariç.

  yaptıklarınız, yapacaklarınızın teminatıdır.
  ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
  vb...
 • (bkz: darp raporu)
 • albüm tanıtımını mükemmel bir şekilde yapmıştır.
 • ilk konuşan avantajı ele geçirir. olayın aslı ortaya çıkmadan ünlüler camiası paylaştıkları sert içeriklerle ahmet kural'ı bitirdi.
 • bizim feministlerin geneli akıl hastası olduğu için böyle olaylara tuzlukla koşuyolar, ahmet kural denen sevimsiz herif %100 masum çıksa bile bu akıl hastalarının bilinçaltına yerleşti artık bu kişi.

  bizim toplumun pis bi alışkanlığı bu, milletin ilişkilerine burnunu sokmak. size ne amk ne pis dedikoducu insanlarsınız, kime ne iki kişi arasında olan daha doğruluğu bile kesin olmayan bir olay bu.
 • adam çıktı aramızda "biraz" itişme kakışma oldu dedi. itiraf etti. bizim alagavatlar "ama ülkemizdeki kesbamlar.s.s" derdinde. kezban siksin sizi.
 • daha geçen bu konu hakkındaki haberler için

  "çıkan haberlere gülüyoruz" diye açıklama yapan kadın bugün çıkıp,

  "kadın onuru, en çok yaralanan kadın yanım oldu, kadın boku bu ülkenin ataerkil ayaklar altında ezilen onurudur, insanlığı adet kanı kurtaracak"

  tarzında bir açıklama yapıyorsa en iyi ihtimalle gülüp geçilmesi gerekir.
 • sıla, yerlerde sürüklenip kafası defalarca duvara vurulmuşa hiç benzemiyor. kolu tartışma sırasında sıkma sonucu morarmış olabilir. belki sıla da ahmet kurala vurmaya çalışıyordu ve sadece kolundan sıkıca tutulması sonucu morluk oluştu bu da bir ihtimal. sıla belki o kadar kızdı ki bu yolla ahmet kuralın kariyerini etkilemek adına yaşananları farklı yansıttı. tek taraflı bir açıklama ve mor bir kolla kesin yargıya ulaşmak imkansız.
 • birinin kafasına küllük vursan ne küllük kalır ne kafa. bir de yerde sürükleme felan da yani diyoruz ya erkek güçlü, güçsüz bir insana bu yapılmaz, ne bileyim madem güçlü, kolda iki morluk kadar mı güçlü...

  görünen ve söylemlere göre kural’ın söyledikleri hayatın olağan akışına daha uygun. belli ki birbirlerini itmişler, tartışma yaşanmış.

  ana bacı karıştırmaya gerek yok, kimse babamızın oğlu değil, erkenden ahkam kesmeye, yok yanındayız yok bilmem ne demeye de gerek yok. beşer şaşar.. bu ahmet kadar geçerli ise de sıla kadar da geçerli..