şükela:  tümü | bugün
 • buzda dans programinda gosterisini izledigimiz 10 yasindaki buz patenci. o yastaki birinden beklemedigim cesitlilikte figurler sunmustur. cesitli basarilari varmis ve 5 yildir buz pateni yapiyormus. biellmann hareketini yapabilmek icin 1 yil calismis.
 • rusya'da ki yarışmada 40 yarışmacı arasından 15.ci olmayı başarmış bir kız çocuğu. umarım ailesi de destekler ve patene devam eder umarım bu sefer onu yurtdışına kaçırmayız!
 • http://www.sporx.com/ozel/ozelroportaj/58733 adresinden bir röportajı okunabilecek genç sporcu. hedefi 2014 olimpiyatlarıymış biz de umarım diyoruz. ayrıca linkteki videoda 1. olduğu bir yarışmadaki performansı var gerçekten umut vaadediyor.
 • 30 ekim-1 kasım 2008'de, türkiye'de yapılan "artistik buz pateni-balkan kupası"nda yıldız bayanlarda balkan şampiyonu olan gurur kaynağı.
  yine türkiye'den yıldız erkeklerde osman akgün, büyük bayanlarda tuğba karademir, genç erkeklerde engin ali artan, genç bayanlarda birce atabey de bu kupada birinci oldu.
 • 2 seneye kadar büyükler kategorisinde kendisini izleyeceğimiz genç patenci. 2010 gençler dünya şampiyonasında aldığı 12. lik ilerde ne kadar iyi bir konumda olacağını kanıtlar nitelikte. grand prixlerde de 4. lüğe kadar derecelere sahiptir. çok genç olmasına rağmen ilgi çekecek kadar hoş bir kayışı ve sunumu vardır. muhtemelen carolina köstner sevenidir, kayışında köstner' in havası ciddi şekilde mevcut. çok iyi dereceler alacağı kesindir, türkiye için tuğba' dan sonraki en büyük umuttur, daha da üst derecelerde yer alması muhtemeldir. merakla bekliyoruz.
 • ilk kez katıldığı 2013 avrupa artistik patinaj şampiyonası'nda kısa programı 21. sırada bitirerek serbest programda yarışma hakkını elde etti.
  http://www.youtube.com/watch?v=feheyxmanfa

  ~ şampiyonayı 23. sırada tamamladı.
  http://www.youtube.com/watch?v=szj0vjst3em
 • 2014 avrupa şampiyonasında 37 sporcu arasında son sırayı alarak büyük bir hayal kırıklığına yol açmıştır. geçen yıl ilk kez katıldığı şampiyonada serbest programa kalmayı başarmış ve 23. olmuştu. bu sene ise kısa programda iki kez düştü. hiç bir atlayışını düzgün gerçekleştiremedi. benim gözlemleyebildiğim kadarıyla kariyeri ciddi bir düşüş içinde. bundan 4 sene evvel çok ümitler bağladığımız görüntüsünden çok uzak. yanlış mı çalıştırılıyor, kendisinde mi problemler var bilemiyorum. ama bir an önce beklediğimiz performanslarını sergilemesini umuyoruz.
 • ne yazık ki kendisini edis isimli şarkıcının seslendirdiği yıdız tilbeye ait buz kırağıisimli şarkının klibinde keşfettim*. başarılarla dolu bir kariyer diliyorum.