şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hani marjinal siz değildiniz)

edit: başlığı açan arkadaş kendini marjinallestirmiş.
  • tam bir mustafa ceceli taktigi. ahmet kural boka donen itibarini toplumun tabularina oynayarak cozmeye calisiyor. dovmus kadini, bunun bir bahanesi ya da sebebi olamaz. aldatti beni o yuzden dovdum demek itibarini kurtaymaya yetmeyecegi icin beni lezbiyen bir iliski ile aldatti diyerek kurtarmaya calisiyor belli ki bunlari yayarak. aldatilmissan iliskiyi bitirirsin. ne eksik ne fazla. birini dovmek, psikolojik, cinsel ya da fiziksel siddet uygulamak hakkini vermez sana bunlar hicbir zaman. dovmeyeceksin. dokunmayacaksin. bu kadar.
  • ahmet kurala verecegine ziynete surtmustur. gayet akilci bi hareket ben de olsam aynini yapardim.

ahmet kural paravanmiymis yani?
  • birbirinden güzel den sonrasini okumadim. afedersiniz ikisi de latin travestilere benziyorlar.
  • yenge de erik gibiymiş...
    ünlülerin zevkleri ünsüzlerin çenesini yorar.
    insan üne ve paraya doyup da bütün zevkleri tadınca sınırlarının ötesini merak ediyor demek ki.
    tanım: insana hayatı sorgulatan olay.
  • ahmet de, ceceli gibi şiddeti meşru kılma yolları arıyor belli. yemezler adamım. lezbiyen ilişkiye de girse, aldatsa da şiddet uygulamaya hakkın yok.
  • ahmet kural'ın sıla'nın kafasına küllükle vurmasını, idrarından kan gelmesine sebep olmasını, bacaklarına ve kulağına tekme atmasını meşru kılmaz.
  • bu eski bir dedikodudur.

bize yeni şeylerle gelin artık!
  • niye dövdüğünü anlamadığım hadise.. karışsana olm ahmet araya, bi ona bi ona ..
    gerçi nerde sende o ta*ak ohoo