şükela:  tümü | bugün
 • bir kaç gün yazıştıktan sonra; peki, aynen, tamamdır kalıplarıyla insanı kanser eden, nice gencin reflü, verem gibi dert, sinir, stres odaklı hastalıklara yakalanmasını sağlayan kızlardır.

  bu kızlar ilk mesajı almış olmanın egodaki karşı konulmaz yükselişi sebebiyle bir kaç gün minnoş minnoş yazarlar. yaptığınız en yarak kürek espriye 15 satır random gülerler, arada canım çok ttlısın yha :) falan derler, yatmadan iyi geceler sabah kalkınca günaydınlar. buraya kadar sorun yok. ama,

  5. günün şafağında whatsapp'a baktığınızda gördüğünüz şey gandalf'tan ziyade, böyle yanlışlıkla mafyaya bulaşmış da, çıkamıyormuş gibi tavırlardır.

  -günaydınn ::):)
  +sanada

  ..

  -naber ? :)
  +iyi sen

  ..

  -napıyosunn ?? ::):):))
  +arkadaşlarla konuşuyorum.

  be amınevladı sana mesaj atarak zaten senin ilgi alanımda olduğunu açık açık belirtmişim sana, sende cevap vererek bir şekilde "bilmem, olabilir" demişsin bana, sonradan kafana yatmamıştır falandır filandır da, niye triplere giriyosun? her mesaj geldiğinde kar maskeli adamlar böyle kafasına silah dayamış, bu da sandalyede bağlı, mesaj yazmamak için adamlara yalvarıyormuş da, adamlar silahın dipçiğiyle ensesine geçirince mecburiyeten ağlaya ağlaya, hıçkırıklar içinde yazıyormuş hissine kapılıyorum.

  siktir git arkadaşım yani, hadi bakalım'mış. sensin hadi bakalım amınakoyim.

  edit : aylar sonra mesaj attı. küs müymüşüz? niye yazmıyormuşum? ya gerizekalı yada reddedildi, sevgilisinden ayrıldı. ms2 oran 1 diyorum.
 • melis'e o konuda ben de çok kırgınım.
 • regl olmuştur,
  canını sıkan kafasını kurcalayan bir şey vardır,
  muhabbetin artık baymıştır,
  konuşmak istemiyordur,
  senden hoşlanmadığına karar vermiştir,
  kötü şekilde muhabbeti sonlandırmak kalp kırmak istemiyordur, senin soğutarak uzaklaştırmaya çalışıyordur.

  belki de sen verdiği mesajları alamıyorsundur kardeşim, niye gömdün kadını?
 • karşısındaki kişiden hoşlanmayan, konuşmak istemeyen kızlardır.

  şu başlıkları inceleyin, ne kadar çok kişi aydınlanırsa o kadar iyi:

  (bkz: mgtow)
  (bkz: the red pill)
  (bkz: alfa erkek)
  (bkz: beta erkek)
 • yetiştirilirken her istediği verilmiş, her istediğine erişebileceği ve haksız duruma düşse dahi asla bunu kabul etmemesi öğretilmiş erkekler var bu toplumda. kadınlarla olan iletişimlerinin başlangıcından itibaren sorunlu olması çok normal, çünkü istenmemeyi, reddedilmeyi bir kişilik sorunu olarak görüp kabullenmiyor ve suçun karşı tarafta, kadında olduğunu öne sürerek -çoğu zaman- şiddete meylediyorlar.

  burada da aynı durum söz konusu, eğer bir kadın benimle ilgilenmiyorsa, mesajlarıma cevap vermiyorsa buradan çıkaracağım çok basit ve anlaşılabilir bir sonuç oluyor: bu kadın benimle ilgilenmiyor, benimle konuşmak istemiyor.

  neden zorlayıp karşımdaki insanın canını sıkayım ve kendimi küçük duruma düşüreyim? perakende satılan bir ürün değilim ki beni tercih etmeyen bir insanı, ne kadar doğru bir seçim olacağıma ikna edebileyim.
 • (bkz: taktik)
 • talep çok olduğu için garip karşılanmaması gereken kızlardır. önemli olan neden aynı anda 500 erkeği kendine bağlı tutmak zorunda hissetmeleridir? işim düşer lazım olur diye midir?
 • bir kıza uzun mesaj yazıp tek kelimelik cevap alıyorsanız ve bu tekrarlanan bir durum ise yavaş yavaş uzayın kız size siktir çekmeyip kibarca yol veriyor anlayın işte oğlum.
 • bunların bi'de senin ona olan ilgisini bilmesine rağmen seninle fazla samimi olmayan ama arada sırada hal hatır sorup plan yapma eşiğine gelip er kişisinin beynine eror verenleri var.

  ya ilgili misin, değil misin? bir işaret ver.
 • yılların tecrübesi tek bir nedeni vardır.

  başkasıyla konuşmaya başlamıştır. şaşmaz.