şükela:  tümü | bugün
 • haber , öldürdüğü insanları av onların eşyalarını ganimet olarak gören insan sıçmığı içeriyor , kardeşleri dahil 7 kişiyi öldüren bir insana 16 yıl kadar kısa bir ceza verip o süre sonrasında dışarı salınan ve bir kişiyi daha öldüren insanı barındırıyor.
  kaynak
  kaynak2
 • seri katil kriterlerini tamamlamıyorsun deyip erken salmışlar, o da sinirlenmiş besbelli ve seriye devam etmiş.
 • bence tam başlık şöyle olmalı : daha önce 7 kişiyi öldürmüş bir seri katilin devlet kanunlarının yetersiz olması sebebiyle “16 yılda bir şekilde salıverilmesi” (?) üzerine çıktığında günahsız birini sırf silahını beğendi diye öldürmesi.

  katlettiklerini av kendini de avcı olarak görüyormuş. bunun göte kazığı sokacaksın ittire ittire öldüreceksin bu iti! idam yöntemi bu olacak!

  street-fighter’ın chun-lee’si kavga ederken arkadan umarsızca geçen bisikletli çinli’deki bisikletin kırmızısından var bir de itte. öldürdüğü adamların yanına giderken onu kullanıyormuş. onun kadrosunu soksanız da olur. yaşatmayacaksın abi böylelerini...
 • sonra idam gelmesinmiş. böyle insanlara devlet bir de bedava yemek ve sığınma yeri veriyor gerçekten çok üzülüyorum. ödediğim vergilerle bu yaratıklar besiye çekiliyor.

  arkadaş eskiden amerika da mahkumlara taş kırdıyorlarmışya en azından bu şerefsizleri her gün zorlu yerlerde çalıştırsınlar, birgün çapaya gitsinler, öteki gün madenlere indirsinler hiç olmadı mahallenin çöplerini toplasınlar, yatmasın bu pezevenkler.

  ha nasıl kaçmayacak, ayaklarına yüksek voltaj veren cihaz bağla baktın haritada olmaması gereken noktada bulunuyor bas butona daya 1500 voltu gebersin itoğlu it.
 • insanlar böyle...
  kimi silahını, kimi karını , kimi sevgilini, kimi kızını, kimi seni beğendi diye öldürür seni...
  yengesi için dayısını öldüren yeğen, kızını vermedi diye aileyi katleden yeğen, evli sevgilisinin kocasını öldüren aşık, reddeden kızı öldüren hayvan....
  yakalanmayacağına inanan, suçun cezasız kalacağına inanan herkes herşeyi yapar...
  tanımadığın veya tanıdığın ama ummadığın biri...
  sırada belki sen , ben var...
 • tecavüzcüye, katile, şerefsize idam gelecekse eyvallah diyoruz zaten; ama idam gelirse politik muhaliflere geleceği için langır lungur daha yazıyı okumadan "ödom gölsön ortok yöa" diye ağzınızdan sıçmık saçmayın.