şükela:  tümü | bugün
  • haber , öldürdüğü insanları av onların eşyalarını ganimet olarak gören insan sıçmığı içeriyor , kardeşleri dahil 7 kişiyi öldüren bir insana 16 yıl kadar kısa bir ceza verip o süre sonrasında dışarı salınan ve bir kişiyi daha öldüren insanı barındırıyor.
    kaynak
    kaynak2
  • seri katil kriterlerini tamamlamıyorsun deyip erken salmışlar, o da sinirlenmiş besbelli ve seriye devam etmiş.
  • adalete olan inancımı bir kez daha sorgulatan olaydır. bir seri katili sırf cezasını çekti diye koşulsuz şartsız salmak ne biçim bir istir bilemiyorum. olan gene fakir bir güvenlik görevlisine olmuştur.

hapishanelerin amacı suçluyu belirli bir süre misafir etmek değil, rehabilite etmektir. sapığı, tecavüzcüsü, cemaatcisi, katili bir süre hapiste tuttun diye tedavi olmuyor, öyle bir dünya yok, öyle bir anlayış yok. şimdi bu adamı hapiste olduğu süre boyunca kim takip etti? salıverilme kağıtlarını imzalamadan önce nelere bakıldı? raporlarında ne yazıyor? ne gibi tedaviler uygulandı? sonuçları ne oldu?.....
    hepsinin cevabı kocaman bir boşluk. sonra dışarı çıkıp aynı suçu işleyince auuvvv, yok öyle auvvvvv belli zaten bunun olacağı.

kaynak ekleyen arkadaş uyarmamış, ben tıklamış bulundum biri atv diğeri cnntürk aklınızda olsun.
  • bence tam başlık şöyle olmalı : daha önce 7 kişiyi öldürmüş bir seri katilin devlet kanunlarının yetersiz olması sebebiyle “16 yılda bir şekilde salıverilmesi” (?) üzerine çıktığında günahsız birini sırf silahını beğendi diye öldürmesi.

katlettiklerini av kendini de avcı olarak görüyormuş. bunun göte kazığı sokacaksın ittire ittire öldüreceksin bu iti! idam yöntemi bu olacak!

street-fighter’ın chun-lee’si kavga ederken arkadan umarsızca geçen bisikletli çinli’deki bisikletin kırmızısından var bir de itte. öldürdüğü adamların yanına giderken onu kullanıyormuş. onun kadrosunu soksanız da olur. yaşatmayacaksın abi böylelerini...
  • sonra idam gelmesinmiş. böyle insanlara devlet bir de bedava yemek ve sığınma yeri veriyor gerçekten çok üzülüyorum. ödediğim vergilerle bu yaratıklar besiye çekiliyor.

arkadaş eskiden amerika da mahkumlara taş kırdıyorlarmışya en azından bu şerefsizleri her gün zorlu yerlerde çalıştırsınlar, birgün çapaya gitsinler, öteki gün madenlere indirsinler hiç olmadı mahallenin çöplerini toplasınlar, yatmasın bu pezevenkler.

ha nasıl kaçmayacak, ayaklarına yüksek voltaj veren cihaz bağla baktın haritada olmaması gereken noktada bulunuyor bas butona daya 1500 voltu gebersin itoğlu it.
  • insanlar böyle...
    kimi silahını, kimi karını , kimi sevgilini, kimi kızını, kimi seni beğendi diye öldürür seni...
    yengesi için dayısını öldüren yeğen, kızını vermedi diye aileyi katleden yeğen, evli sevgilisinin kocasını öldüren aşık, reddeden kızı öldüren hayvan....
    yakalanmayacağına inanan, suçun cezasız kalacağına inanan herkes herşeyi yapar...
    tanımadığın veya tanıdığın ama ummadığın biri...
    sırada belki sen , ben var...
  • tecavüzcüye, katile, şerefsize idam gelecekse eyvallah diyoruz zaten; ama idam gelirse politik muhaliflere geleceği için langır lungur daha yazıyı okumadan "ödom gölsön ortok yöa" diye ağzınızdan sıçmık saçmayın.