şükela:  tümü | bugün
  • ön not: aynı gün sıla'nın bornozlu fotosunu da mı sosyal medya yöneticisi paylaştı?

...

doğal olarak cumhuriyet bayramı paylaşımıdır. https://www.instagram.com/p/bphnnatjcu9/?hl=tr

fakat ilginç olan 28 ekim'i 29 ekim'e bağlayan gece ahmet kural'dan 45 dakika dayak yediğini iddia etmiştir sıla. bir de o gece alkollüdür. 2 gün sonra bu iddiada bulunmuştur.

instagramdan paylaşım saatlerine nasıl bakılıyor bilmiyorum. bilen varsa merakımı giderip sıla'nın bu paylaşımı kaçta yaptığını söylesin lütfen...

iki ihtimal var:

1- 28 ekim'i 29 ekim'e bağlayan gece bir yandan alkol alıp bir yandan cumhuriyet bayramı paylaşımı yapıp sonra da 04.00 te dayak yedi.

2- o gece büyük bir olay olmadı. cumhuriyet bayramı paylaşımını yaptı. sonra ahmet kural'ı bitirme harekatına başladı.

atatürk fotoğrafı eğer saat 04.00'ten sonra paylaşıldıysa sıla cidden tehlikeli bir kadın demektir.

(not: saat 17.20'de paylaşılmış diyorlar. dayak yediği halde basın danışmanı vb paylaşım yapma derdine mi düşmüş?)
  • dayağın ardından cumhuriyetin ne büyük nimet olduğunu daha iyi idrak etmiş ve bu paylaşımı yapmıştır.
  • kadının beyanı esas olduğu için inanıyorum: kutlu olsun.

he bu arada, saat 17.20'de atılmış.

ayrıca sıla'nın darpa uğradığını iddia ettiği yere 100 metre mesafedeki karakola gitmek yerine 2 gün beklemesi de gayet inandırıcıdır çünkü kadının beyanatı esastır.
  • (bkz: allah başka dert vermesin)

neyi ispatlamaya çalıştın genç? daha açık yazar mısın? biri insta paylaşınca dayak yiyebilemez mi oluyor şimdi?

tanım? bu da benim sikim hüsnü. teşekkürler...
  • bir ihtimal daha var ki tam kıvırıp göte sokmalık:

- basın danışmanı, asistanı veya sosyal medya hizmeti aldığı ajans/şahıs bu paylaşımı yapmıştır.

edit: arkadaşım neden zorluyorsun? "aa ben bunu düşünemeyecek kadar sik kafalıyım, dalyarağın tekiyim" de ve sus işte aq. hala inat, hala ısrar. profesyonel insanlarla çalışan profesyonel insanlardan bahsediyoruz. "ay dur dur müşteri dayak yemiş, boşver şimdi bayram paylaşımını. şu tivitırı f5'le bakalım yeni bir haber düşmüş mü" falan demelerini mi bekliyordun?
  • sosyal medyasıyla ilgilenen birileri vardır onlar bu tarz şeyleri paylaşırlar. bu paylaşımdan belki sılanın haberi bile yoktur paylaşıldığı sırada.
  • tartaklanan kadının, 29 ekim'i kutlayamayacağı iddiası için kullanılmış paylaşımdır.

sen bir de benim 29 ekim paylaşımımı gör. hatta beni takip et de at gözlüğünden kurtul. ufkun açılasın.
  • arda turan ile arkadaşlık eden sıla mı yapmış paylaşımı?
  • daha önce yazdık yine yazalım:

(bkz: gone girl)

türkiye de ülke de kadın erkek eşitliği yok, kadının pozitif ayrımcılığı ve kadının beyanı esastır durumu var.
    ahmet kural ın ifadesinde, sıla nın kendisine seni maf ederim, rezil ederim gibi bi cümle vardı..
    benim tahminimce olay sıla nın gone girl filmindeki gibi planlı, stratejili bir olaylar planlandığı yönünde.

seni maf ederim gibi bişey de, tartış, kavga et, darp raporu al, savcılığa git, kameramanların hepsi savcılık önünde hazır bulunsun(?), medyatik bir avukat tut, çakışan şeyler açıkla, daha karşı tarafın ifadesi bile alınmadan tüm eş dost arkadaş çevrene tweet attır, linç ettir.. vb vb.. halen daha da süreci izliyoruz.. reklam sözleşmeleri iptali gibi.

bilemiyorum altan

ön yargılı mıyım bilmiyorum ama sıla nın kafasında herşeyin planlı, tıkır tıkır işleyen çarkların olduğunu; “ne yapsam da durumu adli rapor alabilecek duruma getirebilsem” gibi bir düşüncenin olduğunu düşünüyorum.. heee her türlü şiddet yanlış, keşke ahmet kural sadece naş diyebilseydi ve sıla’ya tırnağının ucuyla bile dokunmasaydı.