şükela:  tümü | bugün
  • evlilik dışı nurtopu gibi yeni bir bebeğimiz daha oluyor.

bu aralar moda sevgiliden çocuk yapma. yapan yapana.

edit: sıla'dan açıklama gelmiş. açıklama, gayrimeşru çocuk furyası olduğu gerçeğini değiştirmez. sana ne diyenlere; bana ne olandan sana ne?
  • temmuz-ağustos'ta ağızdan öpüşmüşler demek ki.
  • bizi ilgilendirmeyen durum. isterse sokaktaki kediden hamile kalsın. bize zarar vermediği sürece herkesin kendi yaşamıdır.

ahlaki açıdan insanların yaşam tarzlarını ve tercihlerini yargılamak bize düşmez.
  • hiçkimseyi zerre ilgilendirmeyen olay. hele ki birinin kimden hamile olduğunun böyle abesle iştigal bir durummuş gibi lanse edilmesi daha da büyük saçmalıktır. size ne yav? size ne?

sıla hamileymiş ekşiciler. dağılabiliriz.

edit: böyle bir başlığın açılmış olması bile özel hayata saygısızlıktır. sana ne diyen tayfaya çemkireceğinize başlığın açılmasına tepkinizi gösterin. amma da kutsal bilgi kaynağıymış. biz kutsal bilgi kaynağının ne demek olduğunu, neden kullanıldığını falan biliyoruz kardeş. kutsal bilgi dediğin magazin haberleriyse vay senin haline.

edit 2: yav deli misiniz siz? sevişince ve çocuk yapmaya karar verince neden ahlaksız ya da pervasız oluyor insanlar? yoksa siz hala sizi leyleklerin getirdiğine mi inanıyorsunuz? “imi binim ibiviynlirimin nikihi vir.” iyi aferin onlara. meşrulaştırmışlar seni. ha bir de hoşumuza girmiyorsa s*ktirip gidip başka başlıklara yazacakmışız. oldu paşam. hesabı da sana devredeyim mi?
  • sıla'nın genç oğlu olsun diye ahmet'in kural tanımaması.
    (bkz: evlilik dışı çocuk sahibi olmak)
  • ufku 2 katına çıkaran harika bir haberdir. iyi ki duyduk böyle bir haberi. oley.
  • size neci bize neci arkadaşlar yine gelmişler. evet size zarar vermediği sürece herşey özgürlükmüş gibi görünebilir, ama topluma ve onun çekirdeği olan aileye zararı dokunan herşeyi eleştirmek gerekiyor ki insanlar da bu kadar pervasızlaşmasınlar. evlilik dışı doğacak bir çocuktur, türkiyede ayyuka çıkmış ahlaksızlığın sadece çok küçük bir parçasıdır. tabii eğer gerçekse.
  • başlıkta bu ikiliyi evlilik dışı ilişkileri yüzünden eleştiren 1 kişi bile olmamasına rağmen entry'lerin yüzde 80'i sana ne, bena na, bizi ilgilendirmez, herkesin hayatına kimse garışamaz şeklinde. bunlar hep ezberci eğitim sisteminin sonucu. hayır bir de kendilerini ilgilendirmeyen bir başlık açtığı için başlığı açan arkadaşı eleştiren, sloganı kutsal "bilgi kaynağı" olan bir internet sitesinde yazdığının farkında olmayan andavallar var. s*ktir git yazma mk.duğumun başlığına da çöpe çevirme şurayı.

edit: bir şeyleri yanlış anlamış olabilir misiniz lan? ben evlilik dışı ilişkiyi eleştirmiyorum ki neden zamanın ötesine uçmuş bu entry?