şükela:  tümü | bugün
  • başlığı açıp kampanyayı başlatan arkadaşı iyi tanıyorum. paylaştığı valilik onay iznine bakma gereği duymayacak kadar iyi tanıyor ve güveniyorum.

ihtiyaç duyulan meblağ yüksek, neyse ki süre de uzun. bu aşıların yapılabilmesi için gerekli desteğin verileceğine de sonuna kadar inanıyorum. örneklerini daha önce çok gördük çünkü.

yine her zaman olduğu gibi birbirimizin elinden tutmak zorundayız; ancak bu şekilde kalabiliyoruz ayakta. 5 lira, 10 lira, 20 lira, neyse artık... o ufak meblağlar toplanıyor büyüyor her zamanki gibi.

dayanışma zamanı...

yardım kampanyası valilik izni ve banka bilgileri:

http://imgur.com/symgrjh

http://imgur.com/scrxh5x

yardım kampanyası hesap numarası:

t.c. iş bankası kemeraltı şubesi
    sadettin alper erzeybek
    iban no: tr03 0006 4000 0013 4160 4566 36
  • (bkz: up)

xxx kafeden selamlar.
  • acil şifalar diliyorum.
    henüz fitremi vermemistim. umarım ise yarar.
  • elimden gelen destegi verecegim kampanya. bir hayat icin...
  • haberdar olabilme şansına sahip olduğumuz, nice şifa bekleyenlerden sılay kızımız için bu defa çağrımız. up.

sevgili kirk iki, ekşisözlük'te henüz çaylak kuyruğunda beklerken yazar olarak dahil olduğum ''çaylaklar sözlük''ten tanıdığım ve bana yol yordam gösteren ilk adminim ayrıca. ve umarım bayram hediyesi olarak yüzünü güldürebiliriz sıla'nın, onun tarafından açılmış bu başlıkta. umut.
  • bayramda yüzü güler belki.
    (bkz: up)
  • kulak verilmesi gereken kampanya. bir insanın hayatta kalmasından daha önemli bir şey yoktur. bu ihtimal hala varken ve çözümü para olabilecek kadar basitken neden olmasın?
  • meblağ yüksek ama hemen olması şart değil, sanırım 2 yıl boyunca her ay gerekli para toplansa yeterli.
    böyle düşününce aylık toplanacak para miktarı toplanabilecek düzeyde. hele işin ucunda yaşam, hayat varsa. bunu bekleyen umut dolu gözlere gülücük gelecekse daha kolay.
    up
  • hatırlatalım;

t.c. iş bankası kemeraltı şubesi
    sadettin alper erzeybek
    iban no: tr03 0006 4000 0013 4160 4566 36

(bkz: up)
  • daha hayatının baharındaki bir kardeşimizin ve ailesinin umutlarını yeşertmek için hepimizin bir ucundan tutması ve desteklemesi gereken kampanya.