şükela:  tümü | bugün
 • http://www.worthplaying.com/article.php?sid=15416 adresinde ilk screenshotlarının verildimesiyle resmiyet kazanan, daha oynayabilmemize 1 yıl olmasına ragmen hayranlarini sabirsizlandiran, agizlarinin* sularinin akmasina neden olan, serinin 4. oyunu...
 • tam adı silent hill 4: the room olan ve 2004'ün üçüncü çeyreğinde yayınlanacak olan oyun. çekilmesi kesinleşen silent hill movie ve abd'de yayınlanmaya başlayan silent hill çizgi roman serisi ile beraber konami'nin adını bi süre daha gündemde tutacak proje...
 • konusu diger silent hill oyunlarindan farkli olarak komsu bir kasabada (ashfield) gecer:

  enteresan bir karakter olan henry townsend gordugu bir kabustan uyandiktan sonra kendini apartmaninin icinde tamamen kilitli olarak bulur: camlari acilmaz, duvarlari kalin ve ses gecirmez bir haldedir ve telefon calismamaktadir. evde hapis kaldiginin 5 inci gunu tuvaletinin duvarinda kocaman bir delik oldugunu farkeder ve kendini kontrol edemez bir sekilde iceri dalar, ve kendini ici korkunc yaratiklar ve hayaletlerle dolu bir kabusun icinde bulur.

  yapimcilara gore oyunun en ilginc ozelliklerinden biri hikaye boyunca bu korkunc dunya ile henry nin odasi arasindaki baglantinin oyunucu tarafindan cozulmeye calismasidir.

  2004 sonlarinda cikacak bu guzel inciyi sabirsizlikla beklemekteyiz.
 • http://www.gamershell.com/download_4858.shtml adresinden yaklaşık 3 dakikalik videosu indirilebilen oyun. mukemmel olmus!
 • silent hill 3 'ü yalayıp yuttuktan* sonra çıkmasını beklemeye başladığım oyun.
  screenshot'lara bakılırsa güzel olacağa benzer..
 • serinin ilk oyunu olan silent hill'in bile 5 erkegi ciglik atarak ziplattigi gorulmustur *.. 4.sunu dusunmek bile istemiyorum!
 • 9 dakikalık uzun trailierını seyretmem sonucunda beni tekrar tekrar ve tekrar öldüren oyun.
  fareyi elimizin titreyerek tuttuğu, adrenalin seviyesini maksimum noktalarına çıkaran, kapıları kitleyerek yatmamıza sebebiyet veren silent hill 3 ve ışığın kapalı olmasına daha fazla dayanamadığımız silent hill anılarımızdan sonra videosunu izleyip korku açısından hepsine basacak diye düşündüğüm ve ekim 2004 daha çabuk gelsin diye dua etmeme neden olan oyun.
  müzikleri de tekrar tekrar yine aşmış, videosundandaki enfes huzurla karışık gerilim parçasının çok güzel bir hatun vokalle seslendirmesi tüyleri diken diken ediyor. bir kere daha soruyorum her defasında insanlar kendini daha nasıl geliştirebiliyorlar? her defasında daha iyisini nasıl yapabiliyorlar? ve gerilim insana nasıl bu kadar zevk verebiliyor?

  öte yandan original soundtrackinin listesi de belli olmuştur bunun için:
  (bkz: silent hill 4 original soundtrack)
 • fx ekran kartı istediği için 3'ünü oynayamadığım oyunun 4.'sü.1 ve 2'yi defalarca oynayıp bitirdiğim için 3'ü oynayamadığıma kahroldum,oluyorum.bu gidişle intahar da yakındır bana.böyle bi gerilim,böyle bi atmosfer başka hiçbir oyunda yok maalesef.
 • insanın tüylerin diken diken eden şarkısının adının room of angel olduğunu öğrenmiş bulunduğum oyun
  (bkz: room of angel)
 • 9 dakikalik trailer i gordukten sonra tek soyleyebildigim "saheser".