şükela:  tümü | bugün
 • bir değişiklik olmazsa, bir ay sonra çekilmeye başlanacak olan silent hill 2 filminin tam adı..3d olacak.

  yönetmen ise değişti. önceleri christophe gans idi, şimdi michael j bassett oldu.
 • silent hill filmini seriye dönüştürecek olan yapım. silent hill 3'ün konusu işlenecekmiş *. heather ablamız üzerine yoğunlaşılmış anlaşılan. o değil de pyramid head'ı 3d göremiyeceğiz, ona yanarım.

  talih, kader, kısmet işleri bunlar hep.
 • silent hill'in 2. filminin yeni adı. michael j. bassett yazıp yönetecekmiş. özeti ise şu şekilde;

  heather mason and her father have been on the run, always one step ahead of dangerous forces that she doesn't fully understand, now on the eve of her 18th birthday, plagued by horrific nightmares and the disappearance of her father, heather discovers she's not who she thinks she is. the revelation leads her deeper into a demonic world that threatens to trap her forever.

  kaynak;

  http://www.imdb.com/title/tt0938330/
 • 7 mart'ta çekimleri toronto'da başlayan yapım. 6 mayıs'ta çekimlerinin biteceği söyleniyor. coming soon, this fall, i guess. heyecanla bekliyoruz.
 • -çekilmeye bu ay başında başlanan film.
  -"dahlia" karakterinin olacağı kesinleşti.
  -ilk filmden radha mitchell ve sean bean yine oynuyorlar.
  -filmden bir kaç resim internete sızdı. kasaba yine bembeyaz. bir adamı meydanın ortasında öldürmüşler. oyundaki dükkanlar aynen var.
 • trailerdaki ses ucuncu oyundakiyle ayni olunca bunun bir fan fiction oldugunu dusunmustum ki gercekmis. oyun the dark knight'tan eski olmasa number seven'in the joker cakmasi oldugunu soylerdim.

  n7: happy birthday to youu! happy birthday tooo youu! happy birthday, dear... uh, i forgot your name!
  hthr: who are you?
  n7: oh, okay, thanks! happy birthday, dear whoareyou. happy birthday to youu! ...

  bu eleman da basarili ama bir alex degil tabii!

  aylar sonra gelen edit: trailer gercek degilmis. aha da heather'i bu kiz oynuyor filmde. bahar sonu ila guz basi arasi gosterime girecegi tahmin ediliyormus.
 • bünyesine carrie-anne moss (claudia wolf) ve malcolm mcdowell (leonard wolf) gibi iki büyük ismi katmış film. claudia wolf'un filmde olması büyük bir sevinç nedeniyken, bir de mcdowell gibi bir über ismi barındırması ile en azından oyunculuk açısından bizi üzmeyecek gibi gözüküyor silent hill revelation 3d!
 • 3d olması sebebiyle beni farklı bir açıdan ürküten film. allah vere de filmin içini boşaltıp "efekt yaptık o kadar, a vallahi göstermeden bırakmam" diyip aksiyonu gözümüze gözümüze sokmasalar. tabii her halükarda gidilip izlenecek. başka konularda yiğit yiğit en objektif halimle atıp tutmama rağmen ağzımın sularını akıtarak karşısında eridiğim birkaç seriden biridir silent hill. önüme ne çıkarıp koysalar "abüüğ cebimde bu gadar para var, yeter mi abüüğ?" moduna giriyorum.
 • ilk resimler düşmeye başlamıştır. şurada rose ile heather meason ın olduğu bir resim var:

  http://imageshack.us/…ges/231/screenshot014qwx.jpg/

  heather'ın kıyafeti oyundakiyle tıpatıp aynı. aferim.
 • ilk film hiç de fena kotarılmamışken bu sefer nasıl birşeyler becerecekler merak ediyorum. oyunculara bakılacak olursa silent hill 3 senaryosunu temel almasına rağmen bazı değişikliklere gidileceği ortada.

  --- spoiler ---

  yoksa ne sean bean ne de malcolm mcdowell 15 saniyeden fazla ekranda görünemezdi. hatta sean bean'in hareket etmesine bile gerek kalmazdı, o derece...

  --- spoiler ---

  silent hill olsun da çamurdan olsun diyen bir fanatik olarak heyecanla bekliyoruz bakalım...