şükela:  tümü | bugün soru sor
 • $sntr kodlu kripto paranın kullanıldığı, blockchain tabanlı noterlik projesi.adı üzerinde, noterlik olayını akıllı kontratlar ile yürütmeyi hedefliyor.

  $sntr’de en yüksek hacim şu an hotbit.io ve idex.market’te. ekip top 20 borsaya gireceğiz dedi ve topbtc listingi geldi. 11 haziran’da topbtc üzerinde işleme açılıyor. şu ana kadar roadmap ve ekibin verdiği sözleri tuttuğu görüldü. telegram adminlerine zırt diye soru soruyorsun, anında cevaplıyorlar.

  şuradan market bilgilerine bakabilir, buradan da ekstra detaylı bilgi alabilirsiniz.

  şu sıralar 40 gwei üzerinden işlem görüyor, binance’ta balina oyuncağı olmaktan sıkıldığım için portfoyün %70 ile geçtim buna.

  umarım güzel bir edit gelir yakın zamanda.
 • bir erc20 token.

  çalışan uygulamalarının bulunması, mainnet - masternode gelişmelerinin olması, fiyatının çok ucuz olması(an itibariyle 15 gwei) iştahımı kabartıyor. büyük bir borsaya girmesi durumunda uzun vadede 50-100x yapması muhtemel.

  ek olarak yarın sonuçlanacak bir oylamada kucoin'e girmek için yarışıyor ve birinci sırada. oylamayı birinci sırada bitirirse buralar entry dolabilir.
 • an itibari ile 22 vitalik seviyelerinde olan token. 3 ay öncesinde piyasaya girişi ile yaptığı 6x'lik yükselişten sonra ıdex'te toplu bir market sell ile 0'ı görmüş, sonrasında tekrardan yükselmeye başlamıştır. her ne kadar yaratıcı ekibinin beceriksiziği eleştirilse de yapısı ve ortaya koyabilecekleri itibari ile geleceğin en parlak token'leri arasında gösterilebilir.