şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ajanslara düşmüştür. bir devletin, resmi ve askeri bir organı tarafından yayınlanması ise olayı konuyu bayağı ciddileştiriyor.

  http://www.ntv.com.tr/…nladi,holyz4baxe-vfjwiqfh0rq

  nasa'nın ufo konusundaki fix tepkisi ise her zaman ki gibi videonun kolpa olduğuna ıspatlamaya çalışmak olmuş.

  bence bu nasa bizden bişeyler saklıyor. yoksa bu kadar kolpacı olmazdı.
 • inşallah doğrudur dediğim görüntüler. geliyorsa gelsin artık bu uzaylı kardeşlerimiz.
 • iki gün önce gördüğüm, şili deniz kuvvelerine ait bir helikopter tarafından çekilmiş, pilotların tüm iletişim kurma çabalarına karşılık vermemiş nesnenin görüntüsü.
 • ufo'nun karakteristik özelliğini yansıtıyormuş. ulan tanımlanamayan cismin karakteristik özelliği mi olur?
 • türkiye gibi ekonomik ve siyasi krizler yüzünden burnu boktan kurtulmayan şili'den olağan bir görüntüdür.

  he yavrum hee, nasa o sırada uluslararası uzay istasyonunda ruslarla grup parti yaptığı için görmemiş bu uzaylıları.

  önemli not: ekonomik kriz ve yokslulluk dibe vurduğu zaman türkiye'de bor ve petrol, iran'da uranyum rezervi bulunması, mısır ve israil'de hazret-i isa, ispanya ve portekiz'de meryem ana, güney amerika'da ufo, meksika ve diğer orta amerika ülkelerinde aziz hikayeleri ayyuka çıkar. endişeye gerek yok.
  endişelenmeniz gereken şey ingiltere, belçika, almanya'nın güney eyletleri ve fransa'da eski nazilerin ruhlarının sokakta görülmesi, kendiliğinden yanan insanlar ve hayalet hikayelerinin yayılmaya başlamasıdır. o zaman anlayın ki, 2017 krizi değil ciddi bir açlık tehlikesiyle karşıyayız.
  rusya'da ve abd'de uzaylı istilası haberi duyarsanız son duanızı yapın. soğuk savaş yine başladı demektir. (bkz: tunguska olayı) (bkz: 51. bölge)
 • gökyüzüne sıçan, sıçtıkça da küçülen ufonun görüntüsü.
 • ilkel bir uzaylı aracıdır, dumanla iletişim kurmaya çalışmış fakat şili donanması mevzuyu anlamayınca "s.kerim böyle işi" deyip orion takım yıldızına geri dönmüştür, çekilen görüntü son kurduğu cümlenin(s.kerim böyle işi) görüntüsüdür.
 • uzaklaşmakta olan bir uçağın ve havaya saldığı ejecta'nın görüntüsüdür.

  kabin atıkları vb gibi şeyler genelde havaya salınınca bunun gibi bir dağılma sergiler. ufo denen nesne de ir kameranın gördüğü çift motorun ısıl imzası. ir kameralar uzaktaki nesnelerin hatlarını değil ısıl imzalarını görürler sadece.
 • iyidir, hoştur. topyekün bir saldırı ile beraber insancıkların kafalarını göğe kaldırmaları ve o saçmasapan beşeri dünyalarından çıkması için gereklidir. bu arada ufonun karakteristik özelliği "tanımlanamaması"dır. her tür meteorolojik ve astronomik veya insan yapımı cisim olmadığının kanıtlanması ufo olduğunun kanıtı demektir.