şükela:  tümü | bugün
 • gözler önüne serilen göğüslerin -silikon destekli- el yapımı mı, yoksa gerçek mi olduğunu anlamak için yapılması gereken deney ve gözlemler.

  (bkz: adım hıdır tanım budur)

  ilk başta çıplak gözle bakıldığında memeler "bir limonu ikiye bölüp yarısını sağa yarısını sola koymuş" gibiyse, yani fındık memeyse, tahta memeyse emin olunmalıdır ki silikon yoktur.

  kafam kadar diye tabir ettiğimiz memelerden olduğunu görürsek;

  elleme imkanı varsa ikizler sıvazlanmalı ve sıktırılmalıdır. ele hitab etmiyorsa silikonldur. daha önce yeter sayıda meme ellemiş herkes farkı anlar.

  elleme imkanımız yoksa tokalaşarak anlaşılabilir. şöyleki sarsıntılı bir şekilde tokalaşırken memeler bıngıl bıngılsa, göze hitab eden ve birbirinden bağımsız daireler çiziyorsa ayrıca gözlerimizle ne kadar yumuşak olduğunu hissedenbiliyorsak gerçektir.

  memelerin biri sağa biri sola bakıyor aynı zamanda da yerçekimine karşı koyamıyor gibi ise bu sarkık memelerde de slikon yoktur haliyle.

  bir de sorabiliriz "bunlar gerçek mi" diye ama çantayı kafaya yeme riski yüksek olduğu için bunu önermiyorum.
 • goguslerin alt tarafinda dikis izi olup olmadigina bakilmali. iyi yapilmis bir ameliyat da olsa cogunlugunda gogus altinda iz kaliyor.

  edit: ameliyatların çoğunun dikişleri genelde meme ucu etrafına atılıyor artık,kaynayınca belli olma olasılığı çok düşük,ayrıca koltukaltından keserek silikonu yerleştiren doktorlar da çok fazlaymis, o yuzden aslinda 3 yere birden bakmak lazimmis.
  special thanks to: fannstmer

  ben de yeni ameliyat olmus birilerini gorup incelemeliyim demek ki, eski bilgiler gecerliligini yitirmis.
 • kadın çıplak olarak ele alınır. belinden tutularak havaya kaldırılır. aniden sarsmaya başlanır. silikon olan meme kenarlarından belli eder zaten. iz yapar o. meme yapar.

  (bkz: bu sene de iyi meme yaptı)
 • memenin gerçek olup olmadığını anladıktan sonra ne yapılacağını da bir zahmet tarif etmelidir bu yöntemler. memesi silikonlu çıkınca "mundar olmuş bu" diye atmak mı gerekiyor kadını mesela?
 • insanlığın gelişmesine hizmet etmekte, katkı sağlamakta olan yöntemler bütünü. en basiti şudur,

  - bebeyim, memelerinde silikon var mı?

  evet dediyse vardır, hayır dediyse yoktur. cevap alınamıyorsa konu değiştirilir, sonrasında bir ara gizlice kadının tıbbi kayıtlarına bakılır. birçok hastane takılan implantın barkodunu hasta dosyasına yapıştırıyor mesela, alın benden size başka bir şahane yöntem.

  o da mı olmadı?

  o zaman kadının eski fotoğraflarına bakılır ama silikon takıldığında boyut değişimi yapılmamışsa bu da tamamen yararsızdır. öyle ellemekle falan hiç olmaz, bunlar kas altına falan yerleştiriliyor, anatomi eğitimi almadıysan elleyerek nasıl anlayacaksın? ıh. şöyle yapalım...kadın düz zemine yatırılır, memeleri ne kadar içe kaçıyor, ne kadar düzleşiyor bakılır. içe kaçmak derken işte anladın sen. silikonlu meme dümdüz olmaz pek. bunu atıyor da olabilirim.

  başka bir yöntemde ise hesapları kontrol edilir*. bu silikon dediğimiz şey yaklaşık 1000 amerikan dolarestir -iki tanesi ama içi sulu alacaksan başka, evde kendin de yapabilirsin-. çoğunlukla gider kendin öder getirtirsin -çok silikon taktırdım, ordan biliyorum-. bir medikal firmasına böyle bir ödeme yapılmışsa tamamdır. başka yerinde de bir protez görünmüyorsa kesin memeleri silikondur! diyemeyiz çünkü tekerlekli sandalye alıp bağışlamış da olabilir.

  bunların hiçbiri işe yaramazsa yine sormak en iyisidir. cevap alınamazsa mail de atılabilir.
 • kan dolaşımı dengesinin sağlanıp beyine yeterli oksijen gitmesini takiben uygulanabilecek yöntemlerdir.

  (bkz: erkeklerde memeye kilitlenme)
 • seinfeld'deki elaine gibi üzerine düşmek de anlamaya faydalı bir yöntemdir.

  (bkz: they are real and they are spectacular)