• kadın çıplak olarak ele alınır. belinden tutularak havaya kaldırılır. aniden sarsmaya başlanır. silikon olan meme kenarlarından belli eder zaten. iz yapar o. meme yapar.

(bkz: bu sene de iyi meme yaptı)
  • gözler önüne serilen göğüslerin -silikon destekli- el yapımı mı, yoksa gerçek mi olduğunu anlamak için yapılması gereken deney ve gözlemler.

(bkz: adım hıdır tanım budur)

ilk başta çıplak gözle bakıldığında memeler "bir limonu ikiye bölüp yarısını sağa yarısını sola koymuş" gibiyse, yani fındık memeyse, tahta memeyse emin olunmalıdır ki silikon yoktur.

kafam kadar diye tabir ettiğimiz memelerden olduğunu görürsek;

elleme imkanı varsa ikizler sıvazlanmalı ve sıktırılmalıdır. ele hitab etmiyorsa silikonldur. daha önce yeter sayıda meme ellemiş herkes farkı anlar.

elleme imkanımız yoksa tokalaşarak anlaşılabilir. şöyleki sarsıntılı bir şekilde tokalaşırken memeler bıngıl bıngılsa, göze hitab eden ve birbirinden bağımsız daireler çiziyorsa ayrıca gözlerimizle ne kadar yumuşak olduğunu hissedenbiliyorsak gerçektir.

memelerin biri sağa biri sola bakıyor aynı zamanda da yerçekimine karşı koyamıyor gibi ise bu sarkık memelerde de slikon yoktur haliyle.

bir de sorabiliriz "bunlar gerçek mi" diye ama çantayı kafaya yeme riski yüksek olduğu için bunu önermiyorum.
  • goguslerin alt tarafinda dikis izi olup olmadigina bakilmali. iyi yapilmis bir ameliyat da olsa cogunlugunda gogus altinda iz kaliyor.

edit: ameliyatların çoğunun dikişleri genelde meme ucu etrafına atılıyor artık,kaynayınca belli olma olasılığı çok düşük,ayrıca koltukaltından keserek silikonu yerleştiren doktorlar da çok fazlaymis, o yuzden aslinda 3 yere birden bakmak lazimmis.
    special thanks to: fannstmer

ben de yeni ameliyat olmus birilerini gorup incelemeliyim demek ki, eski bilgiler gecerliligini yitirmis.
  • seinfeld'deki elaine gibi üzerine düşmek de anlamaya faydalı bir yöntemdir.

(bkz: they are real and they are spectacular)
  • memenin gerçek olup olmadığını anladıktan sonra ne yapılacağını da bir zahmet tarif etmelidir bu yöntemler. memesi silikonlu çıkınca "mundar olmuş bu" diye atmak mı gerekiyor kadını mesela?
  • görselde görüldüğü üzere ışığa tuttuğunuzda trafik lambasına dönüşüyorsa o meme silikonludur aga.

şunu unutmayınki sözlükçü kardeşlerim, memenin hası asla ışık geçirmez.
  • - beni kimse anlamiyor*
    - bana anlatabilirsin bütün sorunlarini. ben senin dostunum.
hesabın var mı? giriş yap