şükela:  tümü | bugün
 • ben bir çözüm bulamadığım için fikir almak istedim.
  ananem 6 mayıs tarihinde düşerek omuzunu kırdı.annem refakatçi olmak için ikamet ettiği yerden izin alıp yanına geldi.silivri devlet hastanesi yanlışlıkla annemi refakatçi yerine hasta yatan olarak göstermiş ve covit 19 pozitif olarak tanı koymuşlar( yapılan hiçbir tedavi yada test yok)tek uygulanan şüpheli hasta tanısı olan ananemin yanında kalıyor diye korunması için ilaç ( ananemin sonucu negatif)
  hastaneden çıktıklarında ist da 14 gün karantina süresini doldurup
  ikametine geri dönmek istediğinde başvuru sırasında karşımıza çıkan, bu kişi ağır hasta olduğundan başvuru yapılamaz .hastane hatayı düzeltiğini söylüyor.aradığım kurumlardan bazısı sitemde düzelmemiş derken bazısı düzelmiş diyor ben başvuru hala yapamıyorum
  kaynakamlık,il sağlık,ilçe sağlık heryeri aradım hiçbirinin birbirinden haberi yok. bu durumda süreç nedir? düzelttik refakatçi gösterdik demelerinden birkaç gün sonra mı sistene yansır?
  entry form tanıdında oldu ama ,çözüm bulamayınca danışmak istedim.
 • refakatçiyi hiçbir test sonucu olmadan covid19 tanısıyla hasta olarak kaydetmek büyük başarı. kimse sormuyor mu bu hasta kimdir nedir, dosyası nerdedir diye? sonra kadın kendi kendine çıkıp gidiyor ve hastane hop sen hastasın nereye demiyor. ne biçim gevşeklik bu? demek gerçekten covid19 olsa kimse fark etmeyecek kadının hastaneden ayrıldığını.
 • böyle bir hata nasıl yapılır aklım almıyor ya. üstelik böyle kritik bir dönemde, insanlar zaten korkarken..

  geçmiş olsun, umarım çözülür. elden bir şey gelmiyor ama uplayalım bakalımm
 • çözüm bulamadım ben de...
  bir hastanenin hatası nedeniyle yaşanılan rezalet. uplayalım, belki bir çözüm bulunur