şükela:  tümü | bugün
  • jangandan yola çıkıp hotan’a varmak üzere iken meydana gelirse ve saldırıyı def edemezseniz inanılmaz koyardı.
  • butterfly skilli sayesinde bowcular thiefleri üzerine çekip botları savuşturabilirlerdi ama player thiefler için hunter tutulurdu kenarda. o da bazen götün teki çıkıp thieflerle pay karşılığı satabiliyordu tabi kervancıları.
  • genelde huang he nehrini geçen hotan vapurundan indikten sonraki kırsalda pusu şeklinde gelen saldırıdır.
  • bir anda ortalığı savaş alanına çevirirlerdi. hele bir de jangan dan donwhang a gelirken tam teleport tan karşıya geçiş var ya orada çölde bi vurgun yaptılar mi... en yakın yerden donup gelip o malları toplamakla da uğraşmak zaman alırdı.

ha bu oyunun thief leri tabi. hele bi de thief kıyafeti giyen playerlar varsa zaten geçmiş olsun. bi trader iki hunter i tek basıma yere serip mali adana’ya kadar halaylarla götürürdüm. çinli str blade ler anlar beni. yatır batır yaptığımız günleri hatırladık gece gece...
  • hep jangan'dan dw'ye 1 yıldızlı kervan çektiğim için beni ırgalamayan thieftir.
  • başlığı okurken çar yattı amk.
  • alçakça ve kahpece bir saldırıdır.

oğlum neydi lan o şerefsizler hunter olduktan sonra cape çıkarıp bi kayanın arkasından thief olarak çıkardı bu it oğlu itler... sözde seni koruyor ama hırsızların adamı aslında, yandaş yani. npc olanlardan zaten bahsetmiyorum, açgözlü şerefsizler...

bu adi soygunlar zinciri sonunda ben de itlik ve hergeleliği seçtim. artık bana ahlaksızlık yapılamayacaktı çünkü ahlaksızlık mesleğini bizzat ben edinmiştim. thief oldum ve bana yaşatılan acıların kaynağına aynı acıları yaşattım. hırs gözümü bürüyünce günahsızın da günahını ve malını aldım. ergenliğimde kötü bir tat bıraktın be silkroad.
  • köpek alma hayalini gerceklestirmeye engel olan arsızlardır.