60 entry daha
  • belki aylarca bir şeylerin sembolü olmuştur bir kaç kelime umudunuz olmuş sizi avutmuştur, normalde söylenemeyen şeyler hani hiç sevmeseniz de sms yoluyla size iletilmiştir, ve bir şeyler biterken dersiniz
    "silmeye kıyamadığım mesajların hiç bi manası yok muydu?"
    aldığınız cevapla yaşadığınız sanal dünyanın farkına varırsınız:
    "hepsini silebilirsin, neden sakladın ki?"
    gerçek olan şey ise silinemeyecek kötü hatıralardır.
  • çok sevdiğim, bana kısa sürede çok şey öğretmiş, bazı konularda aklımı başıma getirmiş, beni annem babam ve ablalarım kadar çok seven mükkemel bir insandan gelen bir sms mesajı:

- canım ben yarın sabah eskişehir'e gidiyorum, akşam gelin görüşelim. sonra uzun süre görüşemeyeceğiz.

evet, uzun süredir görüşemiyoruz.......özledim.

(bkz: 22 temmuz 2004 hizlandirilmis tren kazasi)
  • hatıranın teknolojideki yeridir. 160 karaktere sıgmıs es dost kelamlarıdır. gerekli gereksiz tebessüm saglar.
  • "sütlüce'den geliyom, askerlik şubesinden. bahçesinde komutanlar senin doomgününü kutluyolar bi kokteylle, götoş seni" gön: ediz 24 ekim 2005 14:37
  • genelde sevgiliden gelen mesajlardir. hatta oyle ki; caniniz sikkin oldugunda, moraliniz bozuldugunda onlari okursunuz ve yuzunuzde gulumsemeler olur. silmeye kiyamazsiniz. cunku onlari silmek hatirlari silmek gibidir. * iste oyle bir seydir.
  • acemi birliği olarak yeni foca 7nci jandarma komando egitim alayina düşüldüğü öğrenilmiştir.an itibariyle büyük bir tesadüf eseri orada usta askerliğini yapmakta olan kankaya durum sms ile bildirilir. gelen cevap hala saklanmaktadır :

"cehenneme hoşgeldin , ama merak etme senin için cehennemi cennete çevireceğim"

kanka dediğini yapmıştır, yeni foçadan bodruma gidilir usta askerlik için.
  • "haxess haster card borcunuz 0 (sifir) ytl, en az odeme tutari 0 (sifir) ytl, son odememe tarihi 12/05/2002'dir. saygilarimizla."

gonderen: pakbank *
  • "gnctrkcll firsat ve kampanyalarindan yararlanmak icin kulup sifren: 12345. bu sifreye ihtiyacin olacak. saklamayi sakin unutma! bu mesaj ucretsizdir."

kiyamiyorum silmeye, lazim oluyor bazen. sinemada bele$ bilet olayi falan vardi bir ara, iyi oluyordu.
  • (bkz: #6799484)
  • bir iliskininin giris gelisme ve sonuc evrelerini icinde bulunduran mesajlardır bunlar.toparlama asamasındaki cabalar kacınılmaz sonu degistirmez,aradan zaman gecer,acar okursunuz her kelimede ne cok anlam gizlidir.eee ne yapmalı?...delete all...
698 entry daha
hesabın var mı? giriş yap