şükela:  tümü | bugün soru sor
94 entry daha
  • tekrar tekrar okumaktan bıkılmayan mesajlardır. her okuyuşta, o günü, o saati, o anı, hatırlatırlar. güç verirler sanki. bazen göz yaşı dindirirler. telefon değişse de değişmezler. içten içe kıpırtılı, hep sakin beklerler klasörlerde.

    belki bir gün gelir, silinmeleri gerekebilir. titrek el gitmez sil tuşuna. bazen hayatla aradaki pamuk iplerini sağlamlaştıran mesaj(lar)ı silmeye kaç yürek dayanabilir ki?
    illa da silinmesi gerekiyorsa, açılır o en sevilen defter, günüyle, saatiyle yazılır. göz kapanır, sil tuşuna basılır. gözler bağımsızdır.
  • $evkat ya da sevgiden değil egodan kıyılamaz silinmeye.öyle arada bakıp kendini süpermen,mükemmel,nymph gibi falan hissettirir insana.zamana$ımına tabi olmayan mallık belirtisidir binevi.
  • "turkcell'den hediye 50 kontörünüzü artık kullanabilirsiniz"

    (evet mesaj gelmiyor bana pek)
  • ablanın yeğenin ilk baba dediği gün attığı mesaj(30.03.2002), ikincisinin hamileliğini haber verdiği mesaj, yıllar önce bir arkadaşın yurtdışından abuk bir numaradan attığı, dogumgününü burda da unutmadım dediği mesaj, kıyamazsınız. sonra bir gün sim kartınızı kaybedersiniz, giden telefon numaralarına değil de bu mesajlara yanarsınız
711 entry daha