şükela:  tümü | bugün
 • x men de bir abi bu. gumu$i ve hatta gumu$ zirhlari olan bir samuraydir ve onbes kaplan gucundedir. ayrica children of the atomda secilebilecek en guzel karakterlerdendir.
 • çok güçlü bir enerji oluşturabilen bir mutanttır. bu enerjiyi genellikle kılıcında yoğunlaştırır, böylece kılıcı çeliği bile kesebilecek hale gelir.

  japon bir suç örgütü olan yashida klanı'nın lideri shingen harada'nın mutant oğludur. babası tarafından reddedilen kenuichio bu klanda asla kendine bir yer edinemedi. çok genç yaşta eski japon savaşçıları olan samurayların dövüş tekniklerini ve "bushido" adlı onur kodlarını öğrenmeye başladı. bu konudaki eğitimini tamamladıktan sonra modern bir samuray olarak çalışmaya başladı. silver samurai olarak tanınan kenuichio bir süre mandrill'in emrinde çalıştıktan sonra viper için çalışmaya başladı. viper'ın kişisel koruması ve güvenlik şefi oldu. viper sayesinde amerika'daki yeraltı örgütlerinde sağlam bağlantılara sahip oldu.yashida klanı'nın başına üvey kardeşi mariko yashida geçince kenuicho'nun geçmişte yapmış olduğu cezaların affedilmesini sağladı ve kendi varisi olarak gösterdi. mariko'nun ölümünün ardından yashida klanı'nın liderliğini üstlendi ve burada kalmaya başladı.
 • - alo canım az bakar mısın?
  - buyur?
  - bundan sonra bu köyün koruma i$ini ben üstleniyorum, ona göre..
  - seven samurai olmayasın sen?
  - yok be anam, stopajla sigortayla ugra$ilmiyo, böyle tek daha iyi..
  - degi$ikmi$sin..

hesabın var mı? giriş yap