• meme ucu yaralarını önlemek için tasarlanmış meme ucu kapakları... araştırırken "pfff... hiç sanmıyorum" diyordum lakin bebeğimi kucağıma alınca, "su bile vermiyoruz ama lansinoh yalatıyoruz, öyle mi?" diyerek denedim. hiç yaram olmamıştı fakat 1 buçuk gün evde kaybettim. o sırada da boş durmayıp jel sürüp önlem almıştım ama yara ve kanama oldu bir tarafta. bu minik kapakların kıymetini o zaman anladım ki nitekim takınca yara 1 günden daha kısa sürede kapandı. takınca mutlaka kendini belli ediyor, kıyafeti bol ya da kalın giymek de çözüm değil. ama umursadım mı? tabi ki hayır :) 3 ay boyunca yanımdan ayırmadım. sonra da gerek olmuyor zaten. pahalı diye düşünenlere 3 aylık jel masrafını hesaplamalarını ve bebeklerine jel yedirmek isteyip istemediklerini düşünmelerini öneririm.
  • emziren annelerin göğüs uçlarının yara olmasına karşın endüstrinin pazarladığı farklı bir ürün.

gümüş olan cup‘lar emzirme öncesi ve sonrası göğüs başına takılır.
    iddiayı göre bu cup’lar yara başlangıcını ve oluşumunu koruyucu özelliğe sahiptir.

ürünün genel hikayesi gümüşten mamul edilmesi.

farklı üreticiler ve markalar olmakla beraber tedaviye yardımcı olduğu ya da nötr olduğu yolunda beyanlar mevcut.
hesabın var mı? giriş yap