şükela:  tümü | bugün
  • emeklerinin karşılığını alıp radyo boğaziçi'nin yönetim kurulu başkanı seçilmiş bize de iş düşürmüş kişidir.
  • radyo ugruna okulu uzatmayı bile düşünecek kadar radyo bogaziçi lidir kendisi. bu nedenle uzaklardan ve "eskilerden" yapılan işere laf atılmamalıdır zira yaptıklarının altına imzasını atacak başta ben olmak üzere çok fazla insan vardır. aynı zamanda kardeşim kadar severim kendisini.
  • 90lı yılların skoda favorit modellerindendir.
    (bkz: skoda favorit silverline)
  • ocak, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, buzdolabı, evye,batarya gibi ürünler üreterek benzerlerinin üçte bir fiyatına satışa sunan, ilerleyen günlerde müsteri memnuniyetini merakla beklediğim firma. son üç yıl içerisinde satın alan arkadaşlar şu an için mutludur,memnundur.
  • ankastre ürünler üreten bir türk firması.
    http://www.silverline.com.tr/
  • ankastre ürünler, hava perdesi, aspiratör vs. üreten bir firma olup büyük oranda ihracata yönelik çalışmaktadır. üretim yeri merzifon'dadır. evrim geçirmeden önceki hali gümüşfon idi ve bu isim gümüşhacıköy ve merzifon kelimelerinin birleşiminden oluşuyordu. hisseleri de imkb'de işlem görmektedir.
  • egzozu patlak şahin gibi ses çıkaran aspiratörlere sahip, ev gereçleri konusunda faaliyet gösteren firma.
  • uzak durulması mı yoksa durulmaması mı gerektiğine karar veremediğim firma.

şu an evimde davlumbaz- fırın ve ocak üçlüsünü kullanmaktayım.
    davlumbaz gerçekten şahane. ses yok, çekim gücü harika.

kendisi şudur efendim:
    http://www.silverline.com.tr/…cts.asp?id=15&pid=269

ocak ise şu idi;
    http://www.silverline.com.tr/…cts.asp?id=27&pid=283

-di'li geçmiş zaman kullanıyorum zira ocağım artık bu değil. iki kere patlama başarısı göstermiş, camı tuz-buz olmuş olan bu ocak, henüz türkiye'de piyasaya sunulmamış, italya'dan ithal* yeni bir modelle değiştirildi. bu bağlamda satış sonrası hizmetlerine diyecek söz kesinlikle yok.

ilk ocağı iki ay, değiştirilen ikinci ocağı ise iki gün kullanabildim. ilki gayet sesli, ikinci daha hafif şekilde patlayarak paramparça oldu. ne duyduğum ne gördüğüm bir hadise değildi, başıma geldi.

ocağın camı biraz garip hatta baya bir garip. su lekesi kalıyor ve ne yaparsanız yapın çıkmıyor. silverline ne düşünmüş, yapmış bilmiyorum. yemek yaparken su damlatmamanın imkanı varsa ve ben bilmiyorsam bu da benim cahilliğim olsun.
    davlumbazda kullanılan cam ise kusursuz. temizlik sonrası tabiri caizse cam gibi oluyor.

ocağı yarıma almak, kısık ateşte pişirmek gibi bir lüksünüz ilk başta olmuyor. fabrika ayarlarında böyle bir şey var. servis, tek tek her göz için onayınızı alıyor ve kısık ateş ayarı yapıyor. neden başta bu ayar yok, anlamak mümkün değil.

ızgara yapılması için verilen aparatla gayet güzel mangal yapılabiliyor. denedik, sonuç gayet iyi. ekmek kızartmak, börek ısıtmak vs. vs. işlemler için ideal.

ancak şöyle bir ayrıntı varmış efendim; patlıcan suyu cam ocağın düşmanıymış. yani ızgaranızda patlıcan közlemeye kalkışmayın. patlamaya sebep olabilirmiş.

yeni gelen ocak görsel açıdan daha güzel ve daha büyük. henüz kullanma fırsatı bulamadım. patlar mı, su lekesi kalır mı zaman gösterecek.
  • servis elemanlarinin urunler hakkindaki bilgisini yeniden gozden gecirmesi gereken marka.

firinimi yanlis programda kullandigimi iddia eden servis, kullanmam gereken programi bilmis bir edayla gosterdi.
    bilir kisidir dedim, inandim ve uyguladim.
    sonuc bir tepsi alti yanmis bulbul yuvasi tatlisi.
    kendi kullandigim programda cok daha guzel tatlilar, borekler yapiyordum ben servis efendi!
  • cam ocakları patır patır patlayan firma.

hemen yukarıda kendi başıma gelen hadiseyi anlatmış, kamuoyunu bilgilendirmiştim.
    ben zannetmiştim ki benim talihsizliğim, benim şanssızlığım.

benden 4 ay sonra, benim ocaklarımın patladığından bihaber bir akrabam da cam ocak aldı.
    yalnız ben gibi 5 gözlü değil 4 gözlüyü tercih etmiş.
    ve kurulumun akabinden 2 gün geçtikten sonra işte o bilindik sahne.

paramparça olmuş bir cam ocak.

işin güzel tarafı hemen gelip değişim yapmaları. ürünleri iyi değil belki ama servis süper.
    değişen ocağın üzerinden yine 2 gün geçer ve o ocakta patlar ve yine değişirler.
    şimdilik onda sorun yokmuş.

anlaşılan o ki silverline cam ocak işini kesinlikle beceremiyor.