şükela:  tümü | bugün
  • tasarımıyla insanı masal alemine götüren blood elfşehri.şehirdeki düzen, kendi kendine yerleri süpüren perdeler,ihtişamlı yapılar büyük perdeler ile süslenmiş rengarenk binalar.adım başı bulunan guardları ile harika bir şehir olmuş.üzerinde çok çalışıldığı hemen anlaşılıyor.genelde boş olduğundan şehirde gezmek bile insana zevk verir.
  • sehrin court of the sun bolumunde bulunan havuzun ustten gorunusu (mapten gorunusu) afedersiniz ama cuke*** benzer.

tabi bu durum benim uydurmam mi yoksa blizzard in zaten tikky tavirlari ve seksi hareketleriyle unlu blood elf hanim kizlarina ve ibne sifatini yemis blood elf oglanlarina bir jesti midir muallakta.

sehrin haritasi icin: http://i.thottbot.com/…oncity/silvermooncitybig.jpg
  • en ıssız horde şehri. gereksiz büyüktür. yorar.
  • warcraft aleminin en güzel şehridir, blood elfleri dışladığı gibi bu şehri de yalnız bırakmıştır wow ama mutlaka arada gider şehirsel işlerimi* orada yapar, gözümü gönlümü doyururum.

zaten bi dalaran bi silvermoon. kesinlikle içinde gerçekten yaşamak istediğim yerler, en ufak kusur şurası da böyle olsunmuş diyemiyorum tam hayallerimdeki gibi. dalaran'daki kütüphanelerden kitaplarımı alıp, üstadlarla hoşbeş edip, oyuncakçıya uğrayıp sonra silvermoon'uma geçerek mükemmel mimarinin, tüllerin içinde mindere uzanıp kendi kendine süpüren süpürgeler eşliğinde kitap okumak.

gözümü açtığımdaki gerçek ise orgrimmar.
  • world of warcraft' da en sevmediğim şehir olmasına rağmen şehir içinde çalan müzik çok güzeldir. durup dururken yine kafamda çalmaya başladı.

silvermoon city ost
    bonus