• harika travesti ismi olacak isim (bkz: shemale)
  • kahire'de bir gun taksiye bindim ve soforle yol bulma savasi veriyorum. adrese yaklasinca adam "simal?" diye sordu. lan ben minareye bakip yon tayin edebilen adam bile degilim nerden bileyim kuzey ne tarafta asmis bu araplar diye dusunuyor bir yandan da adama kiziyor, abi ne bileyim ne taraf kuzey hareketli ilerliyoruz zaten bi donsen kuzey degisecek falan diye cemkiriyorum. sonra ogrendim ki simal sol demekmis bir de.
  • eski dilde kuzey
  • bir kızımız olursa tereddütsüz ona koyacağımız isimdir, esin kaynağım yıllar öncesinden dinlediğim volkan konak albümüdür*, kendi kızının adı da şimal imiş.
  • (bkz: she mall)
  • ayakalarinda dovme motiflerini gosterme amacli ciplak ayakla dans eden yerinde duramaz bir oryantal dansozumuz.
  • acıbadem'de yeni açılan restaurant. doğu (antep ve belki civarı) mutfağından çeşitler sunan, fiyatı çok ta makul olmayan ama yemekleri lezzetli mekan.
  • meme kanserine yakalanan şarkıcı. salgın öncesi 222'de severek dinlerdik. geçmiş olsun.
  • eskişehir 222 park retro hall'da düzenli olarak her cumartesi 00.00 dolayında sahne alan güzel sesli sanatçı.
    sahnesi de başarılı.
    elden geldiğince gitmeye çalışıyoruz.
  • bugün ataşehir if performance hall de sahne almış efsane sesli şarkıcı. ilk defa dinlememe rağmen kendisini, sesini ve sahne performansını çok beğendim.

sahnede şarkı söylerken boğazı düğümlendi lafa fabian misali. kıyamam :) böyle içli sesler lazım bize.
hesabın var mı? giriş yap