• türk erkeği nin sevdiği kadın. tanıması çok kolaydır.

genellikle cümleye "ay" ile başlar:

"ay amaa kıyafetim uygun değil ki.."

bir de dominant versiyonları vardır.

k: kadın
    e: erkek

k: saat 8:00 de al beni
    e: 8:00 çok erken buçuğa doğru gelirim
    k: sen zaten hep böylesin de bencilsin de bla bla bla ...-ağlama krizi- ardından -tehdit-
    e: tamam bebeğim ama niye böyle yapıyorsun...sana çikolata alayım mı gelirken? hadi sen o burberryden aldığımız elbiseyi de giy..
    k: hihihi

edit: asabi versiyonunu da örneklemeden geçemeyeceğim.

k: o kız kim diyorum sana !
    e: bebeğim o benim kuzenim.
    k: kuzenmiş salak mı sandın sen beni! bitti bitti artık.
    e: aşkım vallahi kuzenim
    k: bana bunu nasıl yaparsın. ne sanıyorsun ki sen kendini.. kendine yeni bir sevgili arasan iyi olur...
    e: bak arayacağım yanında..
    k: arama istemiyorum ne halin varsa gör

adam telefonu arar diafonu açar. telefondan gelen ses:

- efendim x abi.
    - ya y'cim teyzemin cebi kaçtı kaybetmişim de..
    - 0 532.....
    - tamam bebeğim hoşçakal..

k: hmm..ama hani benden başkasına bebeğim demiyecektin? (ühühühühühüüh)
    e: ya tamam aşkım sen benim prensesimsin..
    k: ağzı kulaklarda

mutlu son.
  • hiç konuşmadan, mimikleriyle bile insanı sinir eder.
    en büyük malzemesi sıklıkla büzüştürdüğü dudaklarıdır.
  • insanlara oyuncak bebek muamelesi yapıp istediğini söylemek istemediğini duymamaya çalışmak gibi hareketler sergileyen kadın türü.
    şımarıklığın özü olan herşeyi deme hakkını kendinde bulmaktan aşırı muzdariptir.
    köşeye sıkıştırılınca, söylenmesi gereken söylenince hakaret etmeye başlar.
    sürekli aldığı şeylerden söz eder, herşeyi eleştirir bir s.ki de beğenmez.
    trip had safhadadır.
  • dozunu bilen şımarık kadın seksidir
  • istedigi her seyi yaptirabilecegini sanan herhangi bir kadin... hemen herkesin de cevresinde bunlardan maalesef yuzlerce var.

normalde kadin/ erkek ayriminda bulunmaksizin, 'insan' diyerek lafa girer ve tum sexist ifadelerden kacinirdim, ancak bunu baska turlu ifade etmem sanirim pek mumkun degil.

eskiden sanirim beni bu kadar rahatsiz etmiyordu, ya da insanlari bu kadar tanima geregi duymuyordum herhalde. artik midemi bulandiran insani tanimla deseler, sanirim simarik kadin derim. evde prenses sendromuyla buyumus, erkek arkadasina ' o kim', 'onunla niye gorusuyorsun', ' benim dedigim olmak zorunda', ' ben ne dersem o' diyerek tum kisilik bozukluklarini insanlara yansitma yonunde baya bir yol almis kadindir bu.

erkek arkadiyla ilgili dertlerini anlatir, saygiyla dinlersin, olmuyormus ayril dersin... sonra gider, senin o ayril dedigini erkek arkadasina yetistirir.... kotu sen olursun, he der gecer gidersin...

cok yakin bir arkadasinin sevgilisi olmustur bu kadin, ama ne hikmetse mevzu senin hayatindir ve hatta varligindir... eyvallah dersin, uzaklasirsin ve yine he der gecer gidersin...

daha sonra da bu kadin o kadar simarik bir hal alir ki, kendi arkadaslarina dahi yansitmaya baslar o paranoyalarini yansitmaya baslar... siz kafanizi dinlemek icin evde oturma ve disari cikmama hakkina sahip degilsinizdir. nasil ki erkek arkadasina her dedigini yaptirma misyonu edindirmis ise, siz de her dedigini yapmakla mukellefsinizdir. velev ki evdesiniz, location ister. velev ki metrodasiniz, foto cek gonder der...

bakin sevmeyi anliyorum, ask cidden insanda gormeyi azaltiyor ki buna bir lafim yok. ama bir insan, erkek olmasini geciyorum, nasil olur da baska bir insanin her dedigini yapmayi ve bu kadar simartmayi kendine misyon edinir?

daha onemlisi, bir insan nasil bir tatminsizlik yasar da, bu kadar baskalarina her dedigini yaptirarak tatmin olmaya calisir...

anlamiyorum sozluk. insanlar bu kadar bos vakti nereden ve nasil buluyorlar...
  • iki sebebi var bunun. ilki küçüklüğünden beri önemli bir rahatsızlığı olmadığı halde babası tarafından şımartılan kız çocuğu mesela;aman benim prenses kızım, benim aşkım,kraliçem büyüyünce neler alıcam ben ona diye söylenip daha ufakken hep prenses olduğunu,ilerde her şeyi elde edebileceğini baba böylece bilinçaltına sokuyor ve bu kızlar büyüyorlar hem işte olsun hem özel hayatta hemde sosyal hayatta şımarık olabiliyorlar.ikincisi ise bu zamana kadar kendine yetemeyip hep bir erkekten yardım bekleyen onu alttan alıp mutlu etmesini isteyen çalışmadan bedavaya ayakkabı çanta aldıran dediklerini zorla yaptıran kadın türü etrafımda çok vardı bunlardan bir şekilde gittiler örneğin nişanlı bir çift vardı hep birlikte düğündeydik bende 11 yaşlarındaydım
    tüm yaşlı-orta yaşlı kadınlarla aynı masadaydık herkes farklı konudan bahsediyordu birden karşımda ki 20-22 yaşları arasında ki bi kız ağlamaya başladı masada ki teyzeler ve kızın müstakbel görümceleri başına toplandı birden herkes sustu insanlar sakinleştirmeye çalışıp su verdiler sebebi ise nişanlısı kızla konuşurken sesini yükseltmiş bu sebeple ağlayıp tüm ilgileri üzerine çekti sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etti zaten bu saçma tavırların asıl sebebi ise sonradan ortaya çıkmıştı asıl ağlaması gereken damatmış meğerse neyse bu şeylerin psikoloji ile ve yetiştirilme tarzı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.erkeğin şımarığı da geldi aklıma beterin beteri de varmış.
  • bok yiyendir efendim.
  • günde birkaç şımarıklık dozu almak iyidir efendim erkek için, fazlası hem kadına hem de erkeğe zarar.
  • (bkz: şımarık olmayan kadın)
    kümeyi epey daralttım *
hesabın var mı? giriş yap