şükela:  tümü | bugün
212 entry daha
 • çok şükür kapılmadığım furyalardan biridir.

  yalnız tespit efsane.
  (bkz: yaran başlıklar)
 • sena şener
  melek mosso
  kalben
  deniz tekin
  su soley

  mahşerin 5 atlısı bunlardır gözümde.
 • herkesin çomar linci yememek uğruna sustuğu ama içinizden bir yürek yemişin çıkarıp masaya vurduğu cesur yerinde bir tespit olmuştur. ya efsane olacaktı ya da gazoz.
  bu bıçak sırtı riskli tespitle; feminen gurup ve meriç kafileleri tarafından ya itin götüne sokulacak ya da umut sarıkaya liginde bir tespit kastığı söylenip övgüye boğulacaktı.

  bu zamanın çok fazla " şımarık sesli akustikçi kız furyası" yapmasının nedeni her yıl gitarcı sayısındaki arz fazlası, ses ve görsel ve iletişim teknolojisinde ki akıl almaz gelişmelerdir. diğer bir sebep olarak özgüven patlaması yaşayan yeni nesillerin aramıza eklemlenmesini görüyorum. maşallah herkes mükemmel çalıp söylüyor, herkes güzel, tarz, tatlı, emerjik vss. onlarda haklı aleyna tilki'nin o sesle geldiği bu noktada ben kimbilir ne olurum diye düşünüyor, hayal kuruyor, narsizmin doruklarında geziniyor.
 • kraliçe çıplak diyen tespit gibi tespittir.
 • hepsinde mutlaka sikko minimalist dövmeler bulunur. seslerini zenci gırtlağı gibi yaparak dikkat çekmeye çalışırlar ve siz bunun yapmacık olduğunu söylediğinizde egoları incinir ve karşılığında sizi ezmeye yeltenirler. tam o anda kemik çerçeve gözlüğü ve yirmili yaşlarının ortasında olmasına rağmen bira göbeği ve alman pornocusu bıyığıyla bu kızın 'sevgilisi' zuhur eder. onun da benzer şekilde sikko dövmeleri ve birtakım işe yaramaz "marjinal" fikirleri vardır. sırf kızı bir kez daha yatağa atmak uğruna onda amy winehouse ışığı gördüğünü biteviye tekrarlar.