• arkadaşlar amınıza koyayım ya sabah sabah sinir sahibi ettiniz nedir bu tipler amına koyim aynı fabrikadan çıkmış iticilik ve ikinci el utanma felaket bir molotof kokteyli monitöre yumruk attırdınız lan.
  • herkesin çomar konumuna düşüp linç yememek uğruna sustuğu ama içimizden bir yürek yemişin çıkarıp masaya bam bam bam diye vurduğu tespit olmuş.

bu bıçak sırtı tespitiyle feminist ve meriç kafileleri tarafından ya itin götüne sokulacak ya da umut sarıkaya liginde bir tespit kastığı için övgüye boğulacaktı.

bu zamanların çok fazla " şımarık sesli akustikçi kız" yapmasının başlıca nedenlerine gelecek olursak; her yıl gitarcı sayısında yaşanan arz fazlası, ses görsel ve iletişim teknolojilerinde yaşanan akıl almaz gelişmeler bunun yanında nedeni pek de bilinmeyen özgüven patlaması yaşayan yeni nesillerin günden güne aramıza eklemlenmesinde görüyorum.
    maşallah yani herkes mükemmel çalıp söylediğini sanıyor. herkes dışa dönük çiçek çocuk.
    aslında bi yerde onlar da haklı. aleyna tilki'nin o bet sesle geldiği yerleri görünce ulen ben bundan on kat güzel söylüyorum benim neyim eksik?" şeklinde düşünüp, hayaller kuruyor, narsizmin doruklarında geziniyorlar.
  • kraliçe çıplak diyen tespit gibi tespittir.
  • elif caglar baslatti sanirim bu furyayi, onun da babasi bildigim kadariyla zenciydi. digerlerine ne oluyor herhalde onlarin da bi zenci bagi mevcut.
  • yekta kopan hepsiyle çok samimidir a.q. zaten nerde osuruktan bir entellik var bizim yekta bütün jest ve mimikleriyle, bütün heyecanıyla orda.
  • şarkıcı tanıdığı olan şımarık sesli akustikçi kız furyası diyerek arttıyorum. (bkz: dilhan şeşen) amcasının ilhan şeşen olması dışında elle tutulur hiçbir yeteneği yok
  • bunun bir de yavşak sesli fırlama erkek vokal furyası vardır.
  • dinleyin gitsin, kendilerini büyük sanatçı olarak görmüyorlarsa sorun yok, internetin video/müzik sitelerinin yaygınlaşması tıpkı 90larda özel tv/radyoların yaygınlaşması gibi arz/talebi arttırdı durum bu
  • 10 numara tespit.

bir gün bunlardan paylaşanların hepsine;

aşık mısınız siz, gözlerinizin bu kadar kör, kulaklarınızın bu kadar sağır olmasının başka açıklaması olamaz diye mesaj yollayacağım.

dinlerken içim çekiliyor.

ve hani noktalama işaretinde ayarsızlar var ya, daha mi'yi de'yi öğrenememiş de iş öğretmeye kalkışanlar, bunlara da "bunu dinliyorsanız, ayet indirsen umrumda olmaz" tepkisi koyuyorum. daha kulak yok, bana en zor iş hakkında akıl verecek!
  • buraya örnek olarak yazdığım bütün isimlerden özür dileyerek şu şarkıyı paylaşmak istiyorum. banyoda soundcloud'tan müzik dinlerken bu şarkıya adeta sunumsuz yakalandım. nasıl kapattığımı bilemedim. zevk meselesi yine de.
hesabın var mı? giriş yap