şükela:  tümü | bugün
  • 1986 izmir doğumlu instagram fenomeni. takip ettiğim kadarıyla çok tatlı, eğlenceli birisi. çok tatlı bir oğlu var ve oğlu ile olan iletişimleri çok güzel. bir de oldukça şık bulduğumu söylemezsem olmaz.
    bu arada sözlükte hakkında entry olmamasına da epey şaşırdığımı söyleyebilirim. o yüzden ilk tanım entrysini de ben girmiş olayım.
    daha önce sky tv'de çocuk programları sunmasıyla tanınmış biri. sports international'da çalışmış ve müdür yardımcılığına yükselmiş. sonrasında swissotel’de 5 yıla kadar satış müdürlüğü yapmış. 2017 de kendi şirketi wos agency'i kurup hobi olarak başladığı sosyal medya hayatına profesyonel bir şekilde devam etmistir. 9 eylül üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri’nden mezun aynı zamanda.

    en takdir ettiğim ve bana sıcak gelen tarafı ise neredeyse bütün takipçilerine bir geri dönüş yapması, onlara değer vermesi. bazen markaların gönderdiği ürünleri bile hiç tanımadığı insanlara göndererek onları ne kadar önemsediğini göstermesi size daha yakın hissettiriyor.
    bu arada ınstagram adresi
  • instagramda takip ettigim birisi olur kendisi. geçenlerde eksisözlükte hakkında yorum yapıldıgını takipcileri tarafından haber edildiğini görünce ekşisözlüğü paylaşmış instagram hesabından ve ekşisözlüğü ne kadar sevdiğini belirtmiş. bunu görünce insan ister istemez mutlu oluyor, her ne kadar ekşisözlüğün formatında değişimler olsa da tanınmış kişilerin hala ekşisözlüğü bizim gibi takip etmesi mutlu ediyor.