şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: miss turkey 2019) senaryosunda normal şartlarda 1.gelmesi gereken hatun kişilik. lakin hep şöyle oluyor, bu kızımızı 2.yapacaklar bu kızımız 1.geleni tebrik edecek, ağlama faslı taç maç takma falan filan derken kapanış. hep öyle oldu, favoriler 2.gelir biz de türk milleti olarak söveriz.
  • eger birinci olursa gecen seneki bayan burun estetiginin uzerine ilac gibi gelecek olan guzel kiz. bizi miss world'de cok guzel temsil edecegini dusunuyorum.
  • miss turkey 2019’u takip etmedim ama finale kalan 20 kişinin fotoğraflarını gördüm ve direkt ilgimi simay çekti. kesinlikle kazanması gereken güzel.
    nasıl aynı yaştayım lan bunla ben.
  • muhtemelen zübeyde'ye kaybedecek.
    şimdi capon trend.
  • 2019 miss turkey kızı.

şu kızın 850 takipçisi 40 tane fotoğrafı vardı instagram'da. öyle 100 tane öne çıkarılan story, şeyma subaşı taklidi vs yapmaya kalkmamış sanal ortamda bu net. hasret kaldık şöylelerine, umarım birinci olur.
  • fizik güzel. yüz güzel.
    başarılar.
  • doğal güzelliği olan bi kardeşimiz. miss turkey 19da birinci olacağına inandığım arkadaşımdır kendisi. listeye 1 numaradan giriş yapması 1. için işarettir. başarılar dilerim kendisine.
  • umarım yarışmayı kazanır. mevzu dış güzellikse net ipi göğüslemeli. zaten betsmove'da favoriler arasında. totem niyetine gelsin.

şu da ekstrası: https://www.instagram.com/p/bv6p7gkge33
  • miss turkey 2019 türkiye güzeli.
  • türkiye'nin en güzel kızlarının yer almadığı yarışmanın birincisi.

memlekette güzel kız kalmamış valla.