şükela:  tümü | bugün
  • hem ios hem android'de olan kesinlikle bağımlılık yapan oyun. iki gündür oynuyorum. bu sabah üretim yapıyım diye bir kaç dakikalığına açtım hala kapatamadım ve şu an ofiste 12 kişi oynuyoruz.
  • global ticaret merkezinde ihtiyacınız olan ürünü görür görmez heves edip üstüne tıklamayın. biri muhakkak sizden önce gelip almış oluyor. *
  • para kazanmanin sikinti ama yapilacak islerin de o oranda pahali oldugu oyun.

en azindan pc icin olan simcity'lerdeki gibi kredi imkani falan olsa iyiydi. tamam satin aldirmak istiyorsun bir seyler ama en azindan verdigimiz paraya degsin. 30 banknota 900 altin ne yahu :/
  • cuma günü keşfedip müptelası haline geldiğim mobil oyun.

12 levele geldim amma şarj dayanmıyor.
  • şehrim yangın yeri gibi biliyor musun baba

şehir itfaiye diye bas bas bağırıyor. topladığım bütün para itfaiye istasyonuna gidiyor. ne kadar istasyon kursan da yetmiyor. muhakkak birileri yanacak.

`sen yanmasan ben yanmasam nasıl çıkar müstakiller plazaya`

tanım: "sim-lent green simlerindir" sloganlarının atıldığı oyundur.
  • para kazanmanın çok zor olduğu oyun. lan millet karanlıkta uyuyor, 6000 liralık elektrik üreten rüzgar pervanesi alacak param yok ama beyefendiler tanesi 40.000 'er liradan otobüs terminali ve ilkokul istiyor.

hayır, "kaç para ulan bi simpara, verecem parasını, parasıyla oynayacam" diyorsun ama fiyatlandırmaya gel anasını satayım:

http://i.imgur.com/ad4wsd2.jpg
  • bir anda kendine bağlayan oyun.

yalnız oyunda para kazanması çok zor.

oyunlarda hileden hazzetmeyen ben, manyak gibi para hilesini arıyorum, ne yaptıysam olmadı tabi. varsa bir yolu yeşillendirin gözünüzü seveyim swh
  • grafikleri ve sesleri ile simcity pc sürümünü aratmayan oyun. en büyük sıkıntısı, yukarıdaki entrylerde de belirtildiği gibi altın kazanmak. aslında altın kazanmanın 3 temel yolu var; yerleşim yerlerini geliştirmek, elde ettiğimiz kaynakları satmak ve vergiler. vatandaşlar ne kadar mutlu olursa o kadar yüksek vergi ödüyorlar ama vergilerden gelen kazanç pc sürümüne göre çok düşük. en çok gelir getiren seçenek olan yerleşim yerlerini geliştirerek altın kazanmak da level atladıkça gelişim hızı azaldığından oyun ilerledikçe zorlaşıyor.