şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük çaylak yazarı olup açtığım bir başlık neticesinde şahsıma ulaşmak ve sağlık açısından uyarıda bulunmak için ekşi duyuruda yazarlara bana mesaj atması için uğraşmış harika insandır.

dilerim yeni yılda yazar olur da kendisini yeşillendirerek teşekkürlerimi iletirim.

iyiniyetli güzel insan...

yaptığı bu güzelliğe karşılık ben de ancak nickaltı entry girerek kendisine teşekkür edebiliyorum. *

(bkz: adım hıdır elimden gelen budur)
  • bilgiye ve araştırmaya çok meraklı bir yazar. kendisi troll değildir. sadece bugün, trollüğün ne demek olduğunu hissedebilmek için sözlükte iki saat kadar troll başlıklar açmıştır. bunda can sıkıntısının da payı vardır. her ne sebeple olursa olsun, trollüğün içi boş bir uğraş olduğuna kanaat getirmiştir. bu doğrultuda da açtığı başlıkları oldukça saçma bulmuştur.
    bu bağlamda öncelikle kendisini takip eden yazarlardan (çaylaklar dâhil), daha sonra da sözlük moderasyonundan ve sözlüğün kaliteli yazarlarından özür dilemeyi bir borç olarak görmektedir. ek olarak, bir daha troll başlıklar açmayacağını da taahhüt eder.
    hepinizden özür diliyorum!

edit: rica ediyorum açtığım şu troll başlıklara daha fazla entry girmeyiniz. sol tarafta fena sırıtıyor.
  • avukat, savcı ve hakim rollerine hevesli zavallı.
    kronik zeka yetmezliğiyle yuvarlanan yaşam formu.