şükela:  tümü | bugün
  • doğanın dünya üzerinde kapladığı alana baktığımız zaman içinde neler yapılabileceğini bir düşünün, büyük bir oyun parkı, bizlerde kirlenmeye hazır çocuklar. bu kadar büyük bir alanda, içinde tahmin edemeyeceğimiz kadar çok imkan barındıran bu oyun parkında yapılabilecek bir çok disiplin geliştirdik zaman içinde. bunlara bakacak olursak;
    doğa sporları kendi içinde bir çok ara branşa ayrılır bazıları olimpik branşlardır, bisiklet, kayak ve kano gibi hatta önümüzdeki 2020 tokyo olimpiyatlarına spor tırmanışın dahil edildiğini müjdelemek isterim, birde tamamiyle gönüllülük esaslı sadece severek yaptığımız hobilerimiz var treking, hiking, kaya tırmanışı, mağaracılık, bisiklet, kampçılık, yüksek irtifa dağcılığı gibi.
    doğa sporlarını her isteyen yapabilir 5 yaşındaki minik bir arkadaşımızda, 80 yaşında ruhunun isteklerine cevap veren bir eski toprakta, yeter ki doğayı seven bir karaktere sahip olun gerisi zaten gelir. doğanın tadını alan ve sesini duyan biri olarak bağımlılık yaptığını söyleyebilirim, elbette bu sözler sizin için bir anlam ifade etmeyebilir eğer doğa tutkunu biri değilseniz. herşeye rağmen sadece bir adım atarak bunları sizinde hissedebileceğinizi bilmenizi istiyorum evet sadece bir adım, şehir ile doğa arasında sadece bir adım var, 2. adımınızda doğanın bir parçası olduğunuzu sizde anlayacaksınız. hadi o zaman ne duruyorsunuz o adımı şuan atmalısınız, unutmayın şimdi ya da asla!
    şimdi ya da asla adlı blogdan...
  • the bucket list filmine uygun gorulen turkce isim.