şükela:  tümü | bugün soru sor
22 entry daha
  • (bkz: diego simeone) tarafından yetiştirilmiş gerçek savaşçılardan sadece biri. öyle ki simeone soyunma odası koridorlarında "yenilecekseniz cesedinizi çiğnemeliler" diye bağıran bir teknik direktör. vrsaljko'nun da dün gece ingiliz futbolcuların şımarıklıklarına müsamaha göstermeyen tavrı,motivasyonu ve son ana kadar konsantrasyonu ile hırvat milli takımına bence çok değerli bir katkı yaptı ve takımını dünya kupası finaline taşıyanlardan sadece biri oldu. makina gibi çalışan bir futbol takımının turnuva başından beri değişmez bir parçası vrsaljko.

    bu vesile ile faal teknik direktörler içerisinde en beğendiğim teknik direktörün diego simeone olduğunu beyan etmiş olayım.
  • dünya kupası finaline kalabilmek için sakat sakat oynadığı yarı final maçında zaman geçirmek gibi tarihte eşi benzeri görülmemiş bir orospu çocukluğuna imza atmış oyuncudur.

    halbuki neymar gibi grubun ilk saniyesinden çeyrek finalde götüne teneke bağlanarak elendiği maça kadar 50 metre mesafeden göz kırpıldığında bile kurşun yemiş gibi yuvarlanması lazımdı. çünkü doğrusu ve etik olanı bu.

    keza mbappe gibi darbenin gelip gelmediği şüpheli olan anlarda bile ağlaya ağlaya yerlerde sıçraması gerekiyordu. çok haklısınız.
4 entry daha