şükela:  tümü | bugün
  • şunun başarısız bir taklididir. benim 1,5 yaşındaki kızım da seviyor bu reklamı. aynı zekaya sahipler herhalde.
  • oldukça çirkin ve itici biri. iki memeyi alttan destekleyip kabart, bebek taklidi yapıp sevimli olduğunu düşün. birde şarkı çıkartmış korktun mu diye.. parayla satın alacakmışız. :d
  • memeler ve dudaklar is yapar denmis hakkinda. bir, meme yok. iki, dudak yok.

memeler alttan sıkıştırılmış, bilmeyen erkek icin yatakta en buyuk hayal kirikligidir. sutyeni cikardiginda bastirilan memeler saga sola asagi yukari yayilir, dogal formunu alir. sen de ee nereye gitti bunlar diye kalirsin.
    dudaklar desen ruj ile etrafa tasirilip kalin gosterilmis. yani bu kizi hayal etmeden once bahceye cikarip şöyle bi hortumla yikamanizi tavsiye ederim.

yaklasik 3 yildir instagram kullanmama sebebimdir bu kizlar. karada, havada, denizde her zaman ve her yerde gömerim. bu kadar kuyruk acim da, cok sevdigim guzeller guzeli sevgilimin aldigi likelarla zamanla boyle bi seye donusmesinden ve onu terk etmek zorunda kalmamdan gelir.
  • ergen 31’ciler takımının yeni gözdesi varoş.
  • bebek gibi ağzını yaya yaya çektiği videolarla ve memeleriyle ünlü olmuş kadın kişisi.
    böyle gerizekalıları ne zaman ünlü etmeyi bırakacağız milletçe merak ediyorum doğrusu. bunun başka bir versiyonu daha vardı merve diye memelerine beşiktaş yazıp sıçarken kakiş yapın zayıflatır falan yazan. allah akıl ihsan eylesin, o kadar salak görünüyorlar ki dekolteleri dizlerine kadar olsa tahrik etmez insanı. prim vermeyin nolur böyle insancıklara.
  • (bkz: simge barankoğlu kim amk)

hangi gündeme oturduğunu merak ettiğim kişi, benim gündemime oturmadı zira. *

edit piaf: videosu hakkında yapılan en başarılı montajlardan birisi için buradan buyrun.
  • sürekli her yerden koktun mu koktun mu diye gerizekalı videosu patlayınca dedim kim bu? ne yapıyor ne ediyor?

yaptığı şey dünyanın en gereksiz şeyi, memelerini alttan sıktırıp şarkılara ağzını oynatıyor. dünyada bu kadar gerizekalı az bulunur. dudaklarına ruju taşırınca seksi olacağını sanan birisi daha. velet sanırım çok laf etmek istemiyorum ama yani bu ne aptallık arkadaş?

edit: güzel de değil kemal sunal dişli hatunsun bu ne gereksiz özgüven?
  • şu başlığı kilitleyin lan.

bir kişi bir kişidir. kimse görmesin, kimse bilmesin. şımartmayın şöylelerini.
  • kimdir, nedir diye videosunu izlediğim kızcağız.

yazılanlara göre; korkup 3 boy havaya fırlamayı beklerken, "öğümceeek" dediği anda 5 boy yerin dibine girdim.

(bkz: başkası adına utanmak)