• güzel kalp, muhteşem, huzurlu bir ses. bu entry burada dursun, ünlü olduğu zaman bu ismin altına daha neler yazılacak kim bilir dedirten çok yetenekli, mütevazı müzisyen.
  • sesinin guzelliginin yanisira inanilmaz guzel gulumseyen insan. yolu acik olsun.
  • instagraminda paylastigi taking chances coverini en az 30 kere dinledigim kiz.

ama cok kisa keske hepsini soylese de dinlesem. sound cloudda bir parcasini buldum fakat ses kalitesi cok kotu onda da...
  • 28 mayıs 2016 tarihli sofar istanbul konserinde melek gibi sesi, melek gibi gülümsemesi ve harika şarkılarıyla kendine hayran bırakan müzisyen. videonun tamamı gelene kadar bu da burada duruversin: tık tık
  • sofar istanbul konserinde söylediği yeni bir hayat şarkısının kaydı sonunda gelmiş! link

ipek gibi, yumuşacık sesiyle büyülüyor insanı resmen... youtube bugün bozulursa benden bilin arkadaşlar, sonsuz loop'a aldım.
  • yeni bir hayat şarkısı bizi tam kalbimizden vurmuştur.
    ayrıca sesi kadar güzel ve şeker bir insandır.
  • pek yakında sesiyle, sözüyle, müziğiyle kalplerimize dokunacak olan pek tatlı pek acayip şarkıcı/şarkı yazarı. yeni bir hayat'ı sevdiyseniz enfes bir yolculuk sizleri bekliyor!
  • sofar sounds istanbul sayesinde tanıma fırsatı bulduğumuz tertemiz sesli masum* yüzlü müzisyen.
    yeni bir hayat şarkısı o kadar duru o kadar sıcak ki insan dinledikçe içindeki huzursuzluktan arındığını hissediyor. dilerim hayal ettiği her şey bir bir gerçekleşir.
    dinlemeden geçmeyelim.
    https://www.youtube.com/…agelvvgli&feature=youtu.be
  • yeni bir hayat adlı şarkısını çok beğendiğim sanatçı.

farklı ve çok hoş bir rengi var sesinin.

bir de özel sektörü bırakıp da girmiş duyduğum kadarıyla bu yola. umarım hak ettiği değeri görür.
  • yeni bir hayat bul şimdi bana

gibi güzel bir şarkının sahibidir. hiç tarzım olmasa da gerçekten güzel şarkı.

sofar'ın elitist takılan müptezel kitlesini ve bomboş gitar üzerine saçmalanan mırıltılı şarkılarını hiçbir zaman sevmedim. ama bu arkadaş farklı. keşke sofar kadar rezil bir etkinliğe katılmasaydı.
hesabın var mı? giriş yap