şükela:  tümü | bugün
  • 1979 doğumlu ingiliz komedyen ve televizyon sunucusu.
  • (bkz: do nothing live)
    bakınıza tıklayınca bi şey çıkmayacak karşınıza. izleyiniz işte.
  • muthis sevimli bir velet. yani velet falan degil 32 yasinda ama yasini asla gostermeyen sansli genlere sahip insanlardan. cok igneleyici bir hitap tarzi var, britney spears'i aglatip programdan kacirmis (videosu youtube'dan silinmis), ama karsisinda ona karsilik verebilecek kadar hazircevap baska biri oldugunda izlemeye doyulmayacak diyaloglar ortaya cikiyor. yahudi ve gay oldugu bilinerek izlenmeli cunku bircok esprisi kendiyle de alakali.
  • marc almond'ın kayıp kardeşi olduğunu düşündüğüm kişi. kendisinin devran çağlar'dan olan çocuğu da olabülür.
  • do nothing live ve numb gibi gayet güzel stand-up şovlarına imza atmış essex'li ingiliz komedyen. nevermind the buzzcocks'u da sunmuşluğu vardır. sarkastik, sivri bir dili vardır. ünlülere çok laf sokuyor, onları üzüyor diye çok tepki görmüştür nevermind the buzzcocks zamanında. 2 sezon sürmüş grandma's house isimli de bir dizisi vardır, kendisini oynar dizide. yalnız şimdiden uyarayım, bu dizi stand-up gösterilerinde kullandığı malzemelerin dizileştirilmiş halidir, o kadar da güzel değildir hani. bir şans vereyim kendisine diyen do nothing live gösterisinin türkçe altyazılı halini youtube'da bulabilir.

iyidir iyi. güldürürken düşündürme olayını da çok güzel yapar kendisi.
  • keşke ibne olsaydım dedirten sevimlilik abidesi.
  • bir videosunu izleyip bu adamin nesine guluyorlar diye dusundugum sozde stand upci
  • benim gibi küçük gösteren komedyen arkadaş. ben izlediğimde kendime benzetmiştim bu herifi, hatta birkaç düşüncesi de resmen benimle aynı, verdiği cevaplar da dahil. sanırım adama yakın hissetmemin nedenleri bunlar, ya da seyirciye kendini gerçekten yakın hissettiriyor, yaptığı stand up'ın içinde gibi hissediyorsunuz kendinizi. neyse do nothing şovunu yaklaşık 4 defa izledim, az önce açtım yine aynı şekilde güldüm. bu adamın yaptığı başka işler de varsa onları da merak ediyorum, yoksa her 6 ayda bir do nothing izleyeceğim lan.
  • keşke gey olmasaydı dediğim ünlülerden biri daha.adam çok sıcakkanlı ve tatlı ayrıca normal bir insan,bizden biri.