şükela:  tümü | bugün
  • 1988 doğumlu belçikalı kaleci. belçika u-21 takımında da forma giyen genç yetenek bu sezon sunderland forması giyecek.
  • bir gun belcika avrupa kupasi hatta ve hatta dunya kupasi bile kazanacaksa, kalede devlesecegi asikar oyuncu. super.
  • craig gordon'ın üst üste yaşadığı sakatlıklar sonrası bulduğu fırsatı iyi değerlendirip sunderland'in birinci kalecisi olmayı başaran belçikalı kaleci. sunderland kulübüyse mignolet'nin performansının verdiği güvenle zamanında rekor transfer ücretiyle transfer ettikleri gordon'ın kontratı geçen sezon sonunda bitince yenileme ihtiyacı hissetmeyip serbest bıraktılar. daha 24 yaşında ve bir kaleci için henüz genç. gelişiminin sürdürürse çok daha iyi bir kaleci haline gelebilir. milli takım'da da thibaut courtois gibi yine genç bir rakibi var. belçika'nın yeni süper jenerasyonun sadece saha içindeki oyunculardan oluşmadığını da gösteriyor bu iki isim.
  • sunderland formasıyla 101 maça çıktıktan sonra liverpool'a imzayı atmış.
  • 2012-13 sezonunda ingiltere premier ligi'ndeki en iyi performans gösteren kaleciydi. brendan rogers da pepe reina'nın son yıllarda liverpool'da iyice rekabetten yoksun kalmasının üstüne bu hafta sonu röportaj vererek mignolet geliyor diye pepe reina'ya yol vereceğimiz haberleri yalan, 2 kaleci büyük bir rekabet içine girip liverpool takımının daha da başarıya ulaştıracaklar tarzı bir açıklama yapmıştı. ben mignolet'nin oynayacağına inanıyorum. 2'si de çok iyi kaleci ama liverpool'un kalede bir değişikliğe gitmesi gerekiyordu artık. neyse fazla uzattım çok çok çok iyi bir kaleci liverpool'un yolunu tuttu. brendan rogers ile güzel günler yakın.
  • 11 milyon euroya liverpool'a imza atan belçika milli takımının yedek kalecisi. adamların yedeği böyle, ası zaten malum.*
  • bu sezon liverpool fc efsanesinin kalesini devralacak yetenekli eldiven.
  • pepe reina gibi bana kalırsa vasatın bir tık üzeri kaleciyi çok beğenen liverpool taraftarı için ilk maçından gördüğüm kadarıyla ilaç olacak genç kaleci.

geçen yıl zaten süper performans ortaya koymuştu. bu yıl aynı performansı devam ettiririse 10 yıl liverpool kalesi emin ellerde olur.
  • son yıllarda adeta genç yetenek fabrikası haline gelen belçika'nın yetiştirdiği önemli genç kalecilerdendir.
  • harika kaleci. liverpool'a yakışıyor. harika transfer.