şükela:  tümü | bugün
  • giorgio armani acqua di gio essenza reklamlarıyla gözümü gönlümü açmış bir mucize.
    http://www.youtube.com/watch?v=vixe9odbcls
  • pic gorunmeden yakisikli olunabileceginin kaniti.
  • çene yapısı oldukça seksi olan abimizdir. lütfen o saçlarını hep düzleştirsin.
  • (bkz: underrated)
  • estetik açıdan aşmış kanadalı er kişi.

yalnız buna yakışıklı ama o kadar da değil diyen oldu. şaka gibi. çarpılırsınız valla. adamın yüz hatları müthiş. dudakları, çenesi, burnu... üşendim şimdi tek tek yazmaya, her şeyiyle mükemmel bir yüze sahip. özellikle de sözlük ortamında çok underrated kalmış. ekşi sözlük magazin ekibini sıkı bir araştırmaya davet etmek isterdim ama hadi yine iyisiniz, bu seferlik ben devralıyorum bu kutsal (!) görevi. mitiş sherlock yeteneklerimle * sizin için nice arşivler karıştırdım, uykusuz geceler geçirip çok gizli bilgiler elde ettim. tamam tamam daha fazla abartmayayım.

abimiz 1989 doğumluymuş. boyu da 188 cm imiş. genelde armani modelliği yapıyormuş. bunun dışında versace, d&g, givenchy, calvin klein, ralph lauren, lanvin, yves saint laurent, barneys, gap ve john galliano gibi ünlü markaların da reklam yüzü kendisi. ve dünyanın en çok kazanan üçüncü erkek mankeni. (birincisi sean o’pry) 2013'te filan 1.1 milyon dolar kazanıyormuş. şu anı bilemem. bazı insanlar doğuştan şanslı mirim. güzel bir yüze sahip olmak vardı şimdi.

mario testino, mert alaş, marcus piggott ve milan vukmirovic gibi dünyaca ünlü fotoğrafçılarla da çalışmışlığı varmış.

böyle bir röportajı var çevirmeye üşendim şimdi, okursunuz siz.

alta da fotoğraflarını koyup sözlük kadınlarını da başlık altına davet ettikten sonra televoleciliği sona erdirerek kaçayım.

1

2

3

4

5

edit: düzeltme