şükela:  tümü | bugün
  • sitesi olan bir çeşit token.

binance'te trade yapılabiliyor. buralarda yeni sayılır. hatta yeni.

şu an düşüş trendinde. yatırım tavsiyesi verecek kadar konuya hakim değilim ama elimde bir miktar sat kalmış olsaydı deneme amaçlı 100 adet alırdım.
  • dün itibariyle binance'e girmiş coin. 0.0012000 civarı başladı, sert düştü ve şimdilik 2000 satoshi civarı seyrediyor. takip edilebilir.
  • dünyanın en stabil coin’i. ben bundan 1920 satoshi maliyetle 500 adet aldım. stop loss olsun, anlık kontrol etmek olsun, acaba bugün pump yaptı mı olsun, hiç bir derdi yok.

7/24 1900-2000 bandında. al unut. 3 yıl sonra döndüğünde muhtemelen karsız, zararsız aldığın maliyette elinden çıkarırsın.

yatırım tavsiyesidir.
  • icosuna katıldığım bir proje. openst diye bir protokolleri var. yapmaya çalıştıkları şey güzel aslında. adamlar diyor ki; tokenli bir iş mi yapacaksınız, gelin 100k simple token alın, biz o tokenleri sizin işinize has şekilde tanımlayalım. 100k ost = 1m calligrapher parası gibi. sonra sen ne yaparsan yap bununla, fiyatını da kendin belirle, senin hiçbir şeyine karışmam, sen işine gücüne bak. gibi bir şey. aslında biraz ethereum içinde ethereum gibi bi kafası var ama o kadar ayrıntılı matematikli bir proje değil. yapmaya çalıştıkları şey ve ekipleri de güzel.

alacak arkadaşlar sadece şuna dikkat etsin; icosuna katıldığım için biliyorum, 15 ocak'ta bize icodan gelen bonus tokenler dağıtılacak ve dolayısıyla bi dump gelecektir o gün. belki manipülasyon yapıp 15 ocağa kadar fiyatları şişirirler, buna dikkat edin. 15 ocak'ta ben de dahil bir sürü ico katılımcısının bonus tokenleri satacağına eminim. ona göre alacak satacak yeri iyi kestirin. bu arada merak edenler için ico satış bedeli 1500 satoshi dolaylarındaydı. dolar bazında su an 3x olsa da satoshi bazında 1.3x falan durumunda. çok zarar ettirmez yani.
  • çok yakında patlayacak zımbırtı. an itibarıyla 1400sats. at fava bekle. :-*
  • hareketlenmeye baslayan coin. gun icindeki dalgalanmalari %10 - 20 yi bulabiliyor. iyi bir takiple guzel kazanc mumkun. takip edilmesini tavsiye ederim.
  • sessiz ve derinden yukselmeye devam eden token. piyasa degeri $1'a ulasti.
    benim gibi ico'ya girenlerdenseniz su an mutlusunuz.
    tablosu hala temiz ama tabii 15 ocakta bonuslar dagitilinca bir pump and dump mumkun.