şükela:  tümü | bugün
  • bu simplextablosu nicel yöntemler vizesinden kafası karmakarı$ık ve agresif çıkıp, çalı$ıpta yapamamı$ olmanın verdiği hayal kırıklığıyla acaba problem bendemi kederine gark olmuş ve akabinde kendini eski$ehirin ayazına vurmuş bir yiğittir. iki senedir ek$isozluk alemlerini okuyucu olarak takip etmi$ ve sonunda yeminimi bozdum uleeen naralarıyla yazarlığa aday olmu$ bir halk kahramanıdır. simplextablosu varya nicel yöntemlerin .mına koysun...
  • lineer programlama problemi düşkünü bir sözlük kullanıcısı.*
  • ekme huyu olmayan,neşeli fakat biraz uyuşuk görünen*, dansla ilgilenen suser.
    (bkz: sozlukte iyi ki varsin)
  • benim yüzümden saatlerini bomboş harcayan, yine de nezaketten ödün vermeyen kişi. ayrıca iyi de dans eder, gördüm.
  • eskişehirspor taraftarlarının analarına küfretme cesaretini gösterebilmiş büyük insan !
    (bkz: eskişehirspor taraftarı)
  • kendi gitti adı kaldı yadigar. yani ne nicel yöntemler dersi kaldı, ne üniversite, ne eskişehir. sınav dönemi bir hırsla aldığım nick'te bana öğrenim hayatımdan bir anı olarak kaldı diyorum.
  • istanbul'a gelip bi hafta kalmış bu süre zarfında gönülleri fethetmiştir. bi de cumartesi akşamı eğlenceye katılıp iki kıvırsaydı daha da iyi olucaktı.
  • (bkz: yöneylem)
  • en bi vefalı arkadaş. yakın zamanda "en büyük asker bizim asker" olacağından şehir şehir gezip arkadaşlarıyla vedalaşıyor. bizi de atlamadı sağolsun... şimdiden hayırlı tezkereler diliyor, selam ediyorum kendisine buralardan.
  • bursa'da eskişehir'de zaten pek tanınır, sevilir. arada çıktığı istanbul seferlerinde gosu'luğunu kanıtlamıştır. şimdi sıra geldi nazilli'ye, bayburt'a. değil mi kardeşim.