şükela:  tümü | bugün
  • ev yanarken ise gitmek.

ocaga yemek koymustum ac acina ise gitmeyeyim diye tam da servisin gelme saatine denk geldi.. firin alev aldi o ara servis geldi, isten kovulmayayim diye itfaiyeyi arayamadan ise gitmek zorunda kalmistim..
  • o meşhur havuz merdivenini silme şeysini yaparken yanlış sim'i öldürmüştüm.
    hala üzülürüm.
  • komsulari toparlayip evde parti vermek, millet yer icerken benim yatak odasina gidip yatmam, parti bitine kadar kalkmamam..
    bi sims de gelip neyin var hasta misin demedi. ulan simslik olmus be..
  • sims 1-2-3-4 farketmez, ergenlikten bu yana geldim 30 oldum, kariyer bahçıvanlık falan iyi de bir yerden sonra sıkıyor, mahalledeki herkese çakmaya başlıyorum. resmen milletin karı kızına musallat oluyor adam. iğreniyorum. siliyorum karakteri. save dosyalarına shift delete çekip bir sigara yakıyorum.
  • 2 hemcinsi 1 metrekarelik alana tikip, gidiklatma, sakalasma derken escinsel hale getirmek ve bunu basari saymak.
  • 2 tane sim adamı evlendirip yeşil çocuk yaptırtmıştım. bir de bir evde 2 tane sim kadın yaşıyordu ikisini de başka evde yaşayan bir sim adamdan hamile bıraktım, sonra kadınlardan biri çocuğunu alıp gitti adam da o kadınla gitti. evde kalan kadın da öldü. hala nasıl olduğunu çözemedim ama. brezilya dizisi gibiydi.