• servisi inanilmaz hizli olan mekan.

edit : sahibinden.com da satılık olduğunu gördüm, üzüldüm. umarım o kadar para verip alacak insanlar da eskisi gibi işletir,işletebilir.
  • bozcaada'nın tüm güzelliğini demet akalın vb. parçaları gümbür gümbür çalarak yok eden, saygısız adaya hiç ama hiç yakışmayan nadide mekan.
  • bir adalı olarak, bozcaada'daki neredeyse tüm restoranları tanıyıp, selamlaşıp her birinde yemiş birisi olarak kesinlikle tavsiye etmediğim rezil bir yerdir.

geçen seneki fiyatların üzerine %200 zam yapmışlar. bozcaada’da evim var, her yaz buradayım. arada misafirlerim de geldiğinde giderdim. dün 4 tane parmak kadar kabakçiçeği dolmasına 80 tl aldılar. 4 tane küçük börek için 250 tl yazdılar. sadece mezelerle 900 tl hesap ödedik. iyi ki balık söylemedik. tamam durumum var ama keriz de değilim. buraya oturmadan önce mutlaka fiyat kontrolü yapın, sadece cebinize bakan bir restoran. bana sorarsanız hiç oturmayın. başka yerde aynı yemeği daha taze, lezzetli olarak yarı fiyatına yiyebilirsiniz. hani meşhur, ünlü bir yer de değil. o yüzden hiç burayla ilgilenmeyin derim. ayrıca garsonların 'çok da sikimde bir daha gelmeyin o zaman' tavırlarına da maruz kalabilirsiniz.
  • bozcaada'da istiklal sokak'ta bir meyhane.

güzel bir ortama, nefis yemeklere ( beğendili ahtapot ve kiremitte kalamar dolma gibi harikulade şeyler var) ama nedense pek başarılı olmayan mezelere sahip. özellikle enginarı öyle bir hale getirmişler ki, yiyemeyip 1dklık saygı duruşuna geçtik :/ he tabi damak, zevk, renk vs...
  • sahane mezelere sahip mekan, 3 gunluk bozcaada seyahatinin 2 gunu oradaydik.

girit ezmesi, peynirli mantar dolmasi, cevizli kabak, cevizli haydari kesinlikle denenmeli. tereyagli karides de bence epey guzel.

levrek marin her yerdekilerden farkli degil, visneli sarma fena degil ama benim damak tadim sayilmaz.

kalamar ve rum boregini ise pek begenmedim.

sonucta en azindan bir gece gidilmesi tavsiye edilir,
  • güzel bozcaadamın yeni sahibini arayan mekanı
  • 1 adet irmik helvasına 65 tl yazan, 1 adet levrek e 180 tl yazan geri kalanla ilgili bu fiyatlardan sonra yorum yapamayacağınız fahiş fiyatlı yer. gitmeyin, kazıklanmayın!..
  • çalışanlarının insan gibi konuşmayı öğrenmesi gerekiyor. müşterilerden demet akalınvari ergen tripleriyle konuşacak kadar bıktılarsa başka iş alanlarına yönlenebilirler.
hesabın var mı? giriş yap