şükela:  tümü | bugün
  • marmara iletisimde çalı$an uzman ki$i.
  • danla bilic'in eskiden kurgusunu yapan, videoyla ilgili tüm sistemleri düzenleyen kişiydi. şimdi kendisine youtube kanalı açmış.

ek: bu entry sadece söz konusu şahsın önceden danla bilic'in kameramanlığını yaptığı ve daha sonra da kendisine youtube hesabı açtığını söylemek üzere yazılmıştır. danla bilic'i günahım kadar sevmem. entry'i eksileyip durmayın.

ek2: entry önceden 'eskiden danla bilic'in kameramanıydı' şeklindeydi fakat düzenleme yapma ihtiyacı hissettim zira kurgu işlerinin vs. ne kadar zor olduğunu biliyorum.
  • yetenekli video yönetmeni.
  • bugün danla bilicten neden ayrıldım isimli youtube videosunu görünce anında danla bilicin aboneliğinden çıktım. zaten sinan danlayı bıraktıktan sonra danla bilic kanalı bi garip ve ayrı bir gereksiz olmaya başlamıştı. bunun farkındaydım ama nedenini bilmiyordum, sinan binayın açıklama videosu sayesinde anladım.
    sinan yoksa danla da yokmuş meğer.
    ayrıca danla ne ya öyle isim mi koyulur dandikten.
    dana kız ve arda artık köyünüze dönün.
    hatta ve hatta mağaranıza dönün köy de bir medeniyet belirtisidir sizin gibilerin yeri mağara belliki.
  • ifşa caps'ine yeniden bakmak istemiyorum, bir insan suç işlemedikçe özel şahsi yerlerinden darbelerce vurulmamalıdır bence. yetenekli olduğuna kanaat getirdiğim ve özellikle 14 şubat videosunun son 5 saniyesine hayran olduğum başarılı, youtuber.

kendisini bozmaması dileğimle.

edit: söylediklerinin üzerine danla ağzına güzel vermiştir. *

sinan kendi çapında talihsiz bir olay yaşasa da, tümüyle danla'yı haklı buluyorum.

edit: sinan'ın 2. videosunu beğendim.
  • sinancım merhaba,

youtube da görmek istediğim kişilerden biriydin çünkü ne zaman danayı görsem aklıma sen geliyordun. devam et çocum
  • emekçi. saygı duydum.
  • sinan binay kim amk
  • sözlüklerden içerik sildirdiği iddia edilen rujcu ile ilgili gerçekleri anlattığı videosunun izlenmesi 1 milyonu geçmiş bulunmakta. ve evet sinan haklısın. iyiler her zaman kazanır...