şükela:  tümü | bugün
 • fraktal düşünceler adlı kitabın yazarıdır
 • yıldırım beyazıt üniversitesi tıp fakültesi fizyoloji anabilim dalında doçenttir.
  ondan önce de başkent üniversitesinde olduğu bilinmektedir.
  sohbeti bambaşkadır.
 • yıldırım beyazıt üniversitesi fizyoloji anabilim dalında doçenttir kendisi
 • üniversitede fizyoloji dersime girmiş müthiş bir bilim insanı. yaklaşık 7 sene önce dersini almış olmama rağmen, o zamandan beri internetten takip etmekteyim kendisini. sohbeti, ders anlatma şekli harikadır. şu sıralar nbeyin projesiyle fırtına gibi esmektedir.
 • gezi olayları hakkında önce;
  "insanın, insanlığın yaralandığı yerde caminin kirlenen halılarını gören göz, hakikatı göremez."
  sonra da;
  "devrim için, önce bir yaşanmışlık, sonra da fikir dolu bir kafa gerek. bunlara sahip olan, meydanlarda bağırmaya da gerek duymaz.. buradan devrim değil, çıksa çıksa "toyluk" çıkar... haa, inşallah yanılırım; ama sanmıyorum."
  yazdı.

  insanların evvelini, atisini bilmeden yorum yapmak, taraftar zihniyetle nefret duymak çok basit olsa gerek.
  kimin ne olduğu 2-3 satırla anlaşılmaz. 1 yorumla anlaşılmaz. sinan canan kendisini işine vermiş, işinde oldukça başarılı olan, hoş sohbetli, cana yakın, anlayışlı bir insandır.

  sadece sinan canan babında değil, herkes için; keşke sadece bir durumla yargılamasak insanlar..
 • vakti zamanında bir arkadaşımın hocası olarak tanıştığım, dünyama fraktalleri, kaosu sokan güzel insan. sonra sinan hoca gezdi, ben takip ettim. o yazdı ben okudum. o programa çıktı ben izledim. kendisi normal bir "hocamız" profilinden oldukça uzakta; gerek müzik zevki, gerek sohbeti, gerek bilgisiyle insanı hem hayrete düşüren, hem eğlendiren, hem de huzura erdiren biri olup son zamanlarda da n beyin ile ilgilenmektedir. zaten ki ben sinan hocanın boş durduğunu görmedim kendisini tanıdığım şu son 6-7 senede. (olmuş o kadar, vay canına!)
 • ateistlerin korkulu rüyası.
 • erdoğan'ı tüm bunlara rağmen savunan bir adam(?) olduğunu gördükten sonra tüm saygım ve sevgim gitmiştir. yazıklar olsun
 • serkan karaismailoğlu ile birlikte beyin'i hiç beklenmedik bir şekilde ilgi alanları arasına sokan, bilgi birikimi ve üslûbu ile kendisine hayran bırakan güzel insan. dün* yayınlanan #egt*küresel eğitim liderleri programının konuklarından biriydi ve canlı yayınında "beyin, öğrenme, zekâ ve duygusallık" konularında serkan karaismailoğlu ile çok güzel bir program gerçekleştirdiler. ilgilisi için sayfa aşağıda yer almakta.

  #egt küresel eğitim liderleri 2. sezonun ilk programı - beyin, öğrenme, zeka ve duygusallık

  ayrıca (bkz: nbeyin)
 • nbeyin konferanslarından bir diğerini 16 mayıs cuma günü çukurova üniversitesi kongre merkezi'nde verecek olan bilim insanı.merakla beklemekteyiz.

hesabın var mı? giriş yap