• geçen hafta: "beşiktaş 100 gol barajına yaklaşır." (evet daha ilk haftadan)

bu hafta: "beşiktaş erken havaya giriyor. yüksek egolu oyuncuları var. quaresma, mario gomez"

ulan geçen hafta 100 gol atar bu takım demişsin, şimdi çıkıp erken havaya giriyorlar diyorsun. geçen sene de mi vardı quaresma ile gomez? aynı şeyleri geçen yıl da dedin, aynı şeyler geçen yıl da oldu.

sonra da çıkıp "gomez'le başlayacaksın arkadaş, geçen hafta 3 gol attı diye olmaz cenk" dedi. %100 eminim ki, mario gomez başlasaydı ve beşiktaş yine kaybetseydi bu kez de "geçen hafta 3 gol atan cenk var. sırf yabancı diye gomez ile başlamak nedir!" diyecekti.

rastgele konuşan cahil adam.
  • sinan engin: bir futbolcu yan hakeme küfür etmez
    ahmet çakar : sinan sen benim yardımcıma ettin ben seni attım
  • arda turan, emre belözoğlu, volkan demirel ve ersan gülüm en çok sevdiği oyuncularmış. bu nasıl bir dörtlü amına koyim, en son böyle dörtlü susurluk'ta vardı.
  • az evvel ülkenin neyi var herkes restoranları doldurmuş araba yok bayilerde diyerek ne denli bir tavşan olduğunu göstermiştir. zengine birşey olmadı sinan. farketmemis olman şaşırtmadı.

beyaztv de çalışıyorsan da yalamak zorunda kalmadan sessizliğini koruyabilirsin.
  • telegol programında şike, teşvik primi ve kasti hakem hatalarıyla ilgili bir tartışma varken "bakın, ben bu işlerin uzmanıyım" diyerek söze giren kişidir.
  • 24 saatinin yarısı şu şekilde geçen adam;

-abartmayın yaaaaaa...
    -yaaa yapmayın abii yaaaa...
    -durun bi abi yaaaaa...
    -ne alakası var yaaaaaaaa...
    -ohaaa yaaaaaaa...
  • 6 ekim 2013 fenerbahçe trabzonspor maçı'nın sonuna doğru çıkan kavgalar hakkında, çeşmede birlikte takılıyorlar burada gelip artistlik yapıp milleti galeyana getiriyorlar gibi muazzam bir yorum yapmıştır. futbol camiası ile alakalı duyduğum en güzel yorumlardan biri.
  • dortmund'u yendi. gitti ajax'a yenildi, sorun yok. lizbon'u yendi 6 yaptı. gitti sporting'i yendi 9 yaptı dimi? içerde ajax'la berabere kaldı 10. dortmund beşiktaş'ı yendi, hiç sıkıntı yok. 10 puana çıkarsın. şunu da yapabilirsin, içerde ajax'ı da yenebilirsin.
  • ahmet çakar kendisini iki cümleyle çok net özetlemiştir.

programın başında: "sinan bilime hiç saygın yok."

programın sonunda: "beyler entelektüel kapasitenize hayranım."

ya karşındaki adam tüm gününü uzaylılar, 51. bölge, kennedy suikasti, kaybolan malezya uçağı gibi konulara kafa yorarak geçirmiş, ona göre programa hazırlanmış, belgesiyle bilgisiyle birikimiyle gelmiş.

sen çıkmış "ben sana öyle kafalar gösteririm ki" , "en büyük uzaylı collina'dır" , "asıl uzaylı infantino'dur" gibi abuk subuk söylemlerle karşındaki adamın emeğini hiçe sayıyorsun.

ya hadi ahmet çakar'a saygın yok, eski dost olduğunuz için ahmet çakar da pek sesini çıkarmıyor da biz seyirciye saygın olsun biraz.

kimse senin izlediğin paramparça isimli dizinin boş muhabbetinin dönmesini istemiyor. her hafta o diziden muhabbeti açtığında kanalı değiştiriyoruz.

ahmet çakar bir konudan bahsettiğinde ise pür dikkat dinliyoruz ama yok abi sen geliyorsun muhabbetin içine ediyorsun.

şu yazdıklarım da içimden geçenlerin en en en hafifletilmiş hali. aklımdan geçenleri bir bir yazsam bilmem kaç kişilik avukat ordun götümden kan alır çünkü biliyorum. götüm değerli olduğu için de bu kadarını yazabiliyorum.
  • kendisinin sorduğu "neden tokyo, tokyo ne ya?" sorusunun cevabı da kendisinde saklı zaten. neden tokyo biliyor musun? çünkü senin gibiler spor yorumcusu diye oraya çıktığı için.
hesabın var mı? giriş yap